Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges itthon elmenni...

Lehetséges itthon elmenni munkanélkülire, és közben külföldön dolgozni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 10:24
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogyha be vagy jelentve munkanélkülire itthon akkor pár hetente / havonta jelentkezni kell személyesen a hivatalba pofavizitre.
2011. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jelentkezel a munkaügyi központban, aláíratják veled, hogy ha munkát vállalsz, bejelented - akár idehaza, akár külföldön dolgozol. Ha kiderül-márpedig esélyes- akkor kamatos kamattal, egy összegben kell visszafizetned az addig felvett munkanélküli járadékot és plusz büntetésként a legközelebbi alkalommal, amikor munkanélküli leszel, 1 évig semmilyen járadékra nem leszel jogosult.
2011. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
88%
Külföldre adóznál, miközben az én adómból utalják neked a munkanélkülit?? És még a cigányokat tolvajozzátok le...
2011. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
69%

utolsó:


Azért a cigányok nálunk azt csinálják, hogy az új M5-ös meg SLK mercivel megállnak a városházánál, asszonyról leveszik a 1,5 kiló fuxot, bezavarják a lakhatási támogatásért, a munkanéklüli segélyért, a 6 gyerek után járó családi pótlékért, stb. Ezt a kollegák látják az ablakból, de mikor bejön a cigányasszony előadja, hogy ők éheznek és kell a segíj....

2011. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
88%

Persze, és én fizessem a munkanélküli járulékodat?

Azért tartunk itt, mert ilyesmi egyáltalán felmerül az emberekben.

2011. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
88%
Be is b@szna! Már ne haragudj, de mekkora mocskosság ez!
2011. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

A pofavizit megoldható a "bejelentés" meg becsületkassza effektus.


Mellesleg meg nem kell irigykedni, nem emiatt tart ott az ország ahol tart.


Különben is, azt a pénzt amit az állam nagykegyesen méltóztatik visszaadni mint segélyt, én már egyszer megkerestem, és megdolgoztam érte!! Kerestek már eleget rajtam így is a 13 év alatt amióta dolgozom.

2011. máj. 26. 11:41
 8/45 anonim ***** válasza:

én meg 25 éve dolgozom és többszázezret fizetek be minden hónapban.

Amit te befizettél a 13 éved alatt az régen elment arra, hogy az iskoládat is az állam fizette, és az utat is amin jársz.

Az én pénzemet kapnád vissza.

2011. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

ma 11:31



Hány év munkaviszonyod volt eddig? :)

2011. máj. 26. 11:45
 10/45 anonim ***** válasza:

Kérdező: mindenfélét aláírtál, mire megkaptad a segélyt. Jogászok tudják, ez egy szerződés.

Ha nem tartod be, büntetés jár érte.

2011. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!