Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges itthon elmenni...

Lehetséges itthon elmenni munkanélkülire, és közben külföldön dolgozni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 10:24
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

ma 11:45


Hát PONT hogy leszrom, neked sem tart puskát a tarkódhoz senki sem, hogy csináld, az az idő már rég elmúlt.

2011. máj. 26. 11:47
 12/45 anonim ***** válasza:

De! Többek között emiatt is tart itt az ország!

Ez olyan,mint amikor a főiskolán az a lány kért szoc.támot, aki előtt megcsináltatta a mellét. Ha nincs rászorulva, ne vegye el attól, aki igazán rá van.

Ha normális gondolkodásod lenne, akkor azt mondanád, hogy oké, jár nekem, de mivel nekem biztosítva van a megélhetésem, nem igénylem.

Azért tart itt az ország, mert mindenki úgy gondolkodik,hogy csak azért is elveszem,mert nekem jár. Mindegy,hogy van-e rá szükség vagy nincs. Meg ha másik lop, akkor én miért ne!

2011. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

És semmi kifogásom ellene, ha sokat fizetek be, ha jó célra fordítják. Még a miunkanélküli segélyed is ilyen lenne, ha arra kéne hogy átvészelj egy időszakot és új munkát találj. De nem arra, hogy csalj.

Gondolj bele, csak az általános iskolád havi 40.000 ezrében volt az államnak (mai értéken) Fizettél ennyi adót havonta? Annyi ideig amig iskolába jártál? És akkor nem beszéltünk a többiről.

2011. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Na jó hagyjuk, minden képmutató tehet egy szivességet...
2011. máj. 26. 11:48
 15/45 anonim ***** válasza:

Ez marhára nem képmutatás. Jó lenne, ha mindenki kinőne ebből a kommunista mentalitásból, hogy a közösből mindent lehet.

Menj csak ki külföldre. Maradj is ott. Sírni fogsz.

2011. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Tipikus, ha egy valaki megpróbál kimászni a szrból, kapásból 50 en próbálják visszarántani!


Büszkén verhetitek a magyar melleteket, én meg inkább globalizálódni próbálok, itt úgysem vár az emberre más csak ez ami itt is látható!

2011. máj. 26. 11:51
 17/45 anonim ***** válasza:

Akkor globalizálódj. Manj ki és majd meglátod, hogy mennyire nekünk volt igazunk. Kint senki nem fogje eltűrni,hogy ilyen mentalitással dolgozz. Ott megtanulod, hogy mindenért fizetni kell.

Én éltem európa sok országában is, az USA-ban is évekig, hidd el, hogy tudom.

2011. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

ma 11:50



Már mitől lenne közös? Megbuktál matekból mi? Meg amúgysincs fogalmad arról, hogy mit beszélsz.


Egyéni számlák mennek mindenhol, és teljesítmény arányosan jár vissza a segély is.

Nem létezik ez a hülyeség, hogy az én pénzemből meg a te pénzedből stb.


Az meg tisztán az állam haszna ha valaki lehúz 40 évet, aztán kb 4 évvel éli túl a nyugdíjazását, és milliók vannak így.

2011. máj. 26. 11:54
 19/45 anonim ***** válasza:
Globalizálj abban az országban,ahol akarsz. De ne csalj itthon. 13 év munkaviszony semmi még. Ha te is 40 évet ledolgozol,akkor lehetnek igényeid.
2011. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

ma 11:53



Szerintem még 25 sem vagy, és a háronegyede kamu annak amit írsz!

2011. máj. 26. 11:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!