Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges itthon elmenni...

Lehetséges itthon elmenni munkanélkülire, és közben külföldön dolgozni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 10:24
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

ma 15:03


Kösz, de ez nem egészen így van.


Ha, kint dolgozol, kint fizetsz, akkor kintről is kapod vissza a dolgokat, legyen az társadalom biztosítás, vagy nyugdíj..

2011. máj. 26. 17:29
 32/45 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt a nagykövettségen mondták.
2011. máj. 26. 17:30
 33/45 anonim ***** válasza:
Ja, csak a büntetést itthon kell kifizetned. Sokra mész akkor a külföldi jövedelmeddel... Büntető kamat, kamatos kamat, nem leszel jogosult hosszú ideig munkanélküli járadékra. Mindemellett mivel csaltál, valószínűleg a külföldi munkád után sem leszel jogosult semmire. Ha megéri kimenned dolgozni, akkor nem hiszem hogy az a pár tízezer forint amit munkanélküli járadékként kapnál megérné, hogy kockáztass
2011. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

ma 17:52


Milyen büntetés, ha nem jelentem be itthon a külföldi jövedelmem????


Nincs adatközlés az országok között...

2011. máj. 26. 18:21
 35/45 anonim ***** válasza:
Ha ilyen okos vagy, minek tetted fel a kérdést egyáltalán?
2011. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Hát, hogy tudjam, jól tudom-e ;)
2011. máj. 26. 21:24
 37/45 anonim ***** válasza:

akkor tudod: jogszerűtlen, megbüntetnek érte

de miért is nem keresel itthon munkát? erről még nem volt szó

2011. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Kerestem.


Sehol még válaszra sem méltatnak, pedig nem vagyok alulképzett, és azért van jópár év gyakorlat a hátam mögött nem egy két területen.


Tökmindegy, hogy alap pozicióra jelentkezem vagy picivel felette, sehonnan sem válaszolnak, ha telefonálok, akkor meg már vagy nem aktuális, vagy váratnak, vagy fel vannak háborodva. Az iylen kisekerskedelmi meg maszek szektor által nyújtott lehetőségek (pl napi 12 órával 85 ezret keresni) nekem nagyon kevés, mivel mint már írtam egyedül élek, és csak a lakhatásom havi 60k.

2011. máj. 27. 10:53
 39/45 anonim ***** válasza:

Kérdező: ezt biztosan tudod, hogy elvileg ha nincs rosszakaród aki bejelent az Apehnál, akkor nem lehet lebukni így?

Érdekelne...

2011. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy miért akarsz mindenáron munkanélkülire menni, ha lesz kint fizud? Azért a 200 euróért, amit Magyarországon munkanélküli járadék címen adnak, igazán nem érdemes cigánykodni.
2011. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!