Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarország már tényleg kb...

Magyarország már tényleg kb Nyugat-Európa szintjén van fejlettségileg, fizetésügyileg?

Figyelt kérdés
Annyi helyen hallom (pl ezen az oldalon is), hogy Spanyolországban meg Olaszországban pl már nem is jobb a fizetés, stb stb.. ebben mennyi igazság van?
2011. máj. 31. 08:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

én nem tudom, csak néhányszor jártam Ausztriában, Németországban és Svájcban, de akkor nem nagyon figyeltem, csak azt, hogy az utcai kávézók még munkanapokon is szinte mindig tele vannak, és ott múlatják az idejüket a lakosok.

csak van ez az iwiw a világ körül című dolog, egy csomó várossal. és nagyon sok ember ott azt írja, hogy nyugaton már nem is jelentősen jobb az életszínvonal, mint itt..

2011. jún. 25. 09:36
 12/15 anonim ***** válasza:

Ne az iwiw-vel foglalkozz!!!!

Ha az emberek ott ülnek a kávézókban, az nem azt jelenti, hogy munkanélküliek vagy iesmi, hanem, hogy van pénzük kávézókban ülni.

mert ott nem reggel 6-tól, este 6 ig dolgoznak a minimálbérért...

2011. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

"és nagyon sok ember ott azt írja, hogy nyugaton már nem is jelentősen jobb az életszínvonal, mint itt.."

Hát igen az emberek szeretnek panaszkodni...

De egy angolnak például gőze sincs arról hogy hogy Magyarországon milyenek a keresetek úgyhogy nem tom mit dumálnak ha ennyire panaszkodni akar keressen ő a Reál pénztárban 85000-ret és én meg szívesen takarítok Mcdonaldsban 1000 euroért...

2011. jún. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont :)
2011. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mármint iWiW-en ezt az "iWiW a világ körül"-ben szereplő külföldön élő magyarok írták.
2011. nov. 30. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!