Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A t-mobile kötbért akar...

A t-mobile kötbért akar fizettetni velem, jogos ez?

Figyelt kérdés
Vettem egy telefont még 1,5 éve, 2 év hűségnyilatkozattal, egy 2000ft-os előfizetésre. Na már most 2 befizetetlen számlánk volt, és véletlenül az lett kifizetve amitt később küldtek ki(értsd, amelyiknek később jár le a fizetési határideje). A másiknak lejárt a fizetési határideje, de gondoltam akkor max letiltják a kimenőket és akkor mejd jövő hónap elején befizetem a számlát. Volt már olyan, hogy letiltották a kimenőket, onnan gondoltam, hogy nem lesz semmi baj, mondjuk akkor 2 órán belül bent voltam és kifizettem. Na már most, megy be ma muterom a tfoshoz befizetni a számlát, és erre mondják, hogy jó jó, de kéne a 40k-s kötbér is... Ez most jogos, és egyáltalán normálisak ezek??? Könyörgöm 2000ftos számla miatt???? Elvileg faterom holnap megy be a tfoshoz, az ő nevére vettem a telefont, mert még nem voltam nagykorú. Mit tehetnénk? Előre is köszönöm!
2011. jún. 2. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Át kellene nézni a szerződést, amit aláírtatok, hogy mikért kötbérezhet és mikért nem. De nem túl életszerű egy rossz sorrendben befizetett 2000,-Ft-os számla miatt ennyi. Fel is mondta a szerződést a T?
2011. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de most derült ki, hogy küldött levelet, hogy fizessük ki 28-ig, vagy különben felmondja. Csak mivel általában hülye reklámanyagokkal szokta telerakni a borítékot simán félredobta muterom.
2011. jún. 2. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
A részletek ismerete nélkül azt mondom, hogy ha sokat késtek, akkor megszüntetik a szerződést, és mivel a 2 éves hűségnyilatkozat idejéből csak 1,5 év telt le, teljesen jogos a kötbér.
2011. jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20án járt le a számla, és mi 2.án mentünk befizetni, csak akkor mondták, hogy bocs de nem..
2011. jún. 3. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenesetre nézzétek át a szerződést. Aztán mondjátok azt, hogy nem ajánlva küldték a fizetési felszólítást és felmondást, nem is kaptátok meg. Hogy ez miért problémás, arra javaslom olvasgatásra az alábbi cikket:


[link]

2011. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott adolog, bementem és megbeszéltük, hogy befizetem a számlákat és 10kt pluszba, amiből lebeszélhetek 4kt. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 3. 16:13
 7/7 anonim válasza:
nem kellett volna, kib4szott mocskos retkes nyomorékok ezek a rohadt szemétládák
2011. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!