Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Múlt héten felmondtam, a...

Múlt héten felmondtam, a főnököm azt mondta elengedi a 30 napos ledolgozási időt. Ma viszont azt hallom mástól, hogy nem engedte el, ki fogja fizettetni velem. Megtörténhet ez?

Figyelt kérdés
Ilyet tehet, hogy nem közli vele, hogy le kell dolgoznom, csak utólag szól, hogy fizessek?
2010. jan. 12. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem vagyok ezzel tisztában, nem akarok hülyeséget írni, de én nem hinném, még nem hallottam olyat, hogy valakinek ki kell fizetni? Mit kellene egyáltalán kifizetned? Másrészt ne azzal foglalkozz, hogy más rossz indulatú emberek milyen hülyeségeket mondanak neked a másik háta mögött. Ha ő azt mondta, akkor elengedi. Másrészt a felmondást felmondólevél kíséretével kell megejteni, akkor rá szokták írni, hogy jóváhagyják a kérésedet és azalapján töltik ki neked a munkaviszony megszűntetéséről szóló papírt.


Szerintem nincs is mit kifizettetni veled. Nem is értem ezt hogyan gondolták, vagy mi ebben a ráció. De nem akarok okoskodni, ha esetleg hülyeséget írtam neked.

2010. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hayabusa ***** válasza:
Ez hülyeség.Nem kell kifizetned semmit.
2010. jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy mit kéne kifizetnie?

Hát a főnöke meggondolásából következő,általa le nem dolgozott munkaidő alatt elvégezhető munka ellenértékét...


Mondjuk utólag ilyent visszamenőleg kitalálni szerintem genyaság...

2011. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!