Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hajóra milyen nehéz kijutni...

Hajóra milyen nehéz kijutni dolgozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék hajón dolgozni ,bármilyen munkakörben.Most fejeztem be a gimit és úgy tervezem tanulok magasabb szintű angolt és jelentkezem.Szerintetek milyen nehéz felkerülni egy óceánjáró hajóra?

Köszi :)


2011. jún. 4. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
bemész egy utazási irodába befizetsz egy világ körüli útra és máris egy kib*szott hajón találod magad
2011. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt nézeéődj!


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég nehéz! Nagyon komoly elvárások vannak: ismerősöm elvégzett itthon 500 ezerért egy mixertanfolyammot, plusz vendéglátóipari főiskolára járt, hogy majd az mennyire jó lesz neki a hajós melóhoz...hát, a felvételi koktélkészítésen csúnyám megbukott.... A másik az, hogy elég komoly eü. elvárások is vannak: tartós gyógyszerszedők tengerjáróra nem is mehetnek....
2011. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jajj, megint a rossz információk!

Először is óceánjáróra csak akkor mehetsz, ha már betöltötted a 21-et!

Folyami hajóra van lehetőség kimenni fiatalabb korban is.

Általában elvárnak vmi gyakorlatot, de például a Carnival Cruise Line pont egy olyan óceánjáró, ahova nem feltétlenül kell ( természetesen ez a legalapabb pozíciókra érvényes, mint a szobalány, assistant barserver, stb)....a nyelvtudás nagyon fontos, hiszen az óceánjárón a munkavégzéshez elengedhetetlen bármilyen pozícióban, mellesleg az interjú is angolul a cég képviselőivel történik.

Én most voltam, sikerült is az interjú, nyáron valószínű utazom Miamiba...ami még nagyon fontos: Nem lehet 0 forintból kijutni. A folyami hajóra persze olcsóbban ki lehet jutni, és talán jobban is fizet, hisz ott euróban történik a fizetés, míg az óceánjárón dollárban ...természetesen a magasabb pozíciókat több tapasztalattal már ott is igen jól megfizetik, plusz ugye olyan helyekre jutsz el, ahova egyébként kevés eséllyel.

A munka nagyon kemény, heti 7 napot dolgozol, napi 10-12 órát....megterhelő egy fiatal számára is, pláne aki még sosem dolgozott, szóval jól meg kell gondolni.


Én a dunarapszódiát és a gmnhungary-t ajánlom! Remélem tudtam segíteni. Üdv és sok sikert

2011. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak épp folyami hajóra meg német kell, nem??
2011. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ,igen segítettél :)
2011. jún. 6. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!