Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet a jövő nyári...

Hogyan lehet a jövő nyári londoni Olimpiára kijutni dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valakinek van már tapasztalata ebben a témában, szívesen vennék bármilyen segítséget!
2011. jún. 29. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
önkénteseket onnan toboroznak mármint angol embereket ha erre gondolsz...
2011. jún. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Én kint élek/munkaközvetítő cégnél dolgozom...Már lassan fél éve hogy bizonyos munkalehetőségeket ajánlottunk felvételre..A legtöbb az olimpia miatt van,és csak "ideiglenes" munka.Az építőiparban már nem nagyon van lehetőség,mert a legtöbb munkát ami az olimpiához kötődik a vállalkozók átvették.Ugyanúgy a szállodai,vendéglátósi munkákat is a kinti vállalkozok vették át,és ők kérnek dolgozókat.Nagyon már nem nagyon van lehetőség..vagy ha van akkor gyakorlat,nagyon jó nyelvtudást várnak el..

De végül is milyen munkakörben gondolkodol?

2011. jún. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
01.53as válaszoló. Tőled szeretnék kérdezni ha válaszolnál. Mivel te benne vagy a munkaügyben.Meg tudnád nekem mondani hogy Angliában mennyire keresik a pékeket? Már dolgoztunk kinnt raktárban és hotelben is,de az lenne a jó ha párom a szakmájában tudna elhelyezkedni.Előre is köszi ha válaszolsz.
2011. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tegnap 01:53 vagyok

A pék szakma nem hiányszakma,de előszokott fordulni,hogy van állásajánlat pékeknek is.Általában nagyobb üzletekbe szoktak keresni pékeket,(tesco,sainsbury,asda) Amikor ezek a cégek keresnek szakképzett dolgozókat,többnyire napok alatt tudunk rá embert találni..Vannak kisebb cégek ahol szintén keresik a jó pékeket.De ezek vagy olasz vagy egyéb nemzetiségű cég.Sokszor a kisebb cégeknek vannak kikötéseik,PL: csak olaszokat alkalmaznának,vagy csak 5 év gyakorlattal rendelkezőket,vagy kérnek referenciát..stb..

De mint írtam elő szokott fordulni,hogy találkozunk pék álláslehetőséggel.De nem hiányszakma.

(remélem kicsit segítettem)

2011. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Köszönöm a válaszodat.
2011. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!