Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A tetoválás hátrányos állásint...

A tetoválás hátrányos állásinterjún?

Figyelt kérdés
Láthatóra gondoltam, pl. alkar! Mik a tapasztalatok?
2011. jún. 10. 17:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
csináltass nyugodtan tetoválás, csak legyen eltakarható helyen, ami nem látszik az interjún, az nem fáj senkinek....ha meg már bizonyítottál, akkor senkit nem érdekel majd a tetkód ;)
2011. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Jolinar!


Gyönyörű, szép világot élünk, hogy egy tattoo miatt vállalnom kell a következményeket! :)

Mint ha embert öltem volna...

Pedig nem lopni, nem csalni, nem sikkasztani szeretnék, csak becsületesen megdolgozni a pénzemért és nyugodtan élni.

Tetkós ember ilyenről csak álmodni tud! :)


Nem pattogok, természetesen a válaszokon elgondolkoztam és már forog is a belem, hogy nem csináltathatom meg.

Nembaj, felvesznek és akkor is!

Köszönöm Mindenkinek!

2011. jún. 11. 17:35
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha mindenki szembe jön az autópályán, nem biztos, hogy te mész jó irányba. Itt a GYK-n túltengenek az elcseszett életű fiatalok, mi időben szóltunk, hogy ne végezd úgy, mint ők. :)
2011. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom magam elcseszett életű fiatalnak nevezni, ha ismernétek, tudnátok! ;)

Maradjunk annyiban, hogy szeretnék visszatérni Magyarországra, mert kint nekem elég volt. Hiába keresek 3szor jobban mint otthon, de vissza kell mennem.

Itt semmi előítélet nincsen, több kollégámnak is van, csak fel kell készülni Magyarországra, a rossz fizetésre, a megbélyegzésre! Ide bármikor visszatudok lépni.

2011. jún. 12. 08:29
 15/19 anonim ***** válasza:

Szövegértelmezés:


"Itt a GYK-n túltengenek az elcseszett életű fiatalok, mi időben szóltunk, hogy ne végezd úgy, mint ők."


Nem rólad van szó.

2011. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy épp hol élsz, de ha van egy kis eszed, sose jössz vissza...


ráadásul a nyugati világban mindenki szarik rá, hogy hány tetkód van és hol...láttam én már olyan holland ápolónőt, akinek több piercingje volt, mint egy piercingárusnak, mégse érdekelt senkit, pedig ők is elég konzervatívak

2011. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Eszem nincs, csak szívem van!

Eddig bírtam, valakinek simán megy, én nem tudtam otthon hagyni a családomat a barátaimat és az életemet.

Egyébként Németország.

2011. jún. 12. 23:29
 18/19 anonim ***** válasza:
akkor vidd ki a családodat is, itt semmi jövő nincs az emberek 95 %-nak
2011. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem hátrány csak ne legyen látható helyen. Felveszel egy hosszú ujjú inget azt megvan oldva a probléma
2011. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!