Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan és mit adjak be a...

Hogyan és mit adjak be a munkáltatónak?

Figyelt kérdés

Jelen pillanatban dolgozom egy kisebb cégnél, mint diszpécser. Szeptemberben el fogok kezdeni egy tanfolyamot (ami teljesen más szakma). Elméletileg hétvégén lesz a képzés, ami jó, hiszen a hétvégéim szabadok. De azt tudom, hogy lesz gyakorlati oktatás is, ami valószínűleg hétköznap lesz.

Ilyenkor mit mondjak, vagy mit ne? Nyilván, amíg nem lesz az új szakma a zsebemben, addig ezt nem szeretném elveszíteni. Kirúghat? Kérjek szabit? Betegállomány?


2011. jún. 13. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy hogyan lehetne megoldani, csak együtt akartam veled érezni, mert én is kivagyok, hogy csúnyán néznek rám a munkahelyen az egyetem miatt, pedig levelezőn járok, és csak szombaton van tanítás, még a vizsgákat is letudtam szombaton, de úgy aggódnak, hogy vmikor a suli miatt nem fogok tudni bemenni...most meg nyelvtanfolyamra akarok menni, amiatt is paráznak, hogy az is mennyi idő...nem szeretik a munkáltatók/főnökök, ha az ember képezni akarja magát....Sok sikert és ne tegyél le a tanulásról. Kirúgásról meg annyit, hogy nyilván nem rúghat ki azért, mert tanulni akarsz, de akkor talál más indokot, ha meg akarja tenni...
2011. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!