Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentsem be? Hol? 2x4 órát...

Jelentsem be? Hol? 2x4 órát dolgoztam ugyan "próbanapra" hivatkozva, de nem kellettem és a fizetés eszébe se jutott a munkáltatónak. Hívjam fel a munkáltatót is, h fizetni ki fog?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A munkáltatónak szólj. Próbanapra meg ne menj, teljesen törvénytelen, a tisztességes neve: feketemunka.
2011. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hivd fel a munkáltatót hogy fizetni fog e.. hanem, akkor jelentsd be. Pénzed valószinű nem lesz belőle, de ha céget megbüntetik és fenn áll egy bármikori ellenőrzés veszélye akkor kevésbé mer ilyen lenni
2011. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
jelentsd be az apahnak majd ők tudni fogják ,hogy mit kell csinálni!
2011. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre akkor kellett volna gondolni, MIELŐTT elkezdtél dolgozni. Akkor kellett volna tisztázni a "próbanap" mibenlétét, a fizetséget, a fizetés idejét és módját stb.. Most már cseszheted.
2011. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Próbanap?


hát ezt benyaltad te is. Velem is volt ilyen, egy teljes szombatot kellett mennünk "próbapakolni" a vásárra. Aztán meg szalmát kellett pakolászni vagy micsoda... Nap végén mondták hogy majd hívnak.....azóta is.

Ilyenre nem szabad elmenni... Én nem jelntettem gyerekfejjel. De mára már simán jelenteném, persze előtte bepróbálkoznék határozottan a munkáltatónál, hátha besza*ik és fizet.

2011. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!