Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Müller Péter, Venczli Tamás...

Müller Péter, Venczli Tamás által lett már valaki sikeres, gazdag? Van akármilyen infó róla?

Figyelt kérdés

"A legtöbb embert túlságosan lefoglalja a megélhetése ahhoz,

hogy pénzt keressen."


Meg hasonló üzeneteket küldő emberkére gondolok.


2010. dec. 7. 10:50
 1/4 anonim válasza:
Igen ők maguk, ez erről szól miért mit gondoltál, hogy ők meg akarják váltani a világot?
2010. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Relax...
2010. dec. 10. 20:44
 3/4 anonim válasza:

Na ez engem is érdekelne.. nem vagyok rossz indulatú vagy zárkózott de feleslegesen azért nem adnék 5 rongyot havonta fél éven keresztül haszontalan dologra amit valaki gondosan megírt sablonra de mégsem ha értitek mit mondok. Azt elhiszem, hogy neki megy a dolog mert jól kitalálta de szerintem ha egyszerű lenne mint az 1x1 mint ahogy ók azt állítják és szépen kereken leírják, hogy majd ők megtanítják a dolgot nos ez szerintem csak messe habbal.


Ha nem így lenne kétlem, hogy csak úgy kiadnák a dolgot mikor számos weboldaluk van reklámokkal meg minden, de hát pont ez a lényeg. Aki naiv és nem néz a színfalak mögé az csak fizessen egy kis internetes oktatásért.


Végül is ha már 1000 ember elküldi az első havit akkor az már 5milla egy hónap alatt. Ez egészen szép összeg egy gondosan megfogalmazott mézes mázas sablonért amit ugyanúgy és abban a formában mindenki megkap aki csenget ;)


De ha belevágsz és működik akkor szólj és megemelem a kalapom ha lesz egyszer xD

2011. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem faszán bejött.... :)
2012. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!