Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elfogadható fizetés egy...

Elfogadható fizetés egy szakképzett villanyszerelőnek 80. 000 Ft?

Figyelt kérdés
A férjem szakképzett villanyszerelő, napi 10 órát dolgozik, szombaton 6 órát. Én úgy vélem többet dolgozik, mint amennyi fizetést kap. Mi a véleményetek többet kellene keresnie vagy ez normál fizetés?
2011. jún. 23. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ha nem elfogadható, akkor mit csinál? 10 másik áll a helyre fele ennyi pénzért, ez itt Magyarország...
2011. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj,hogy van munkahelye és ennyit is kap.
2011. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez minimálbér, ennél kevesebbet nem is fizethetnének neki.

Elfogadható vagy sem, ez van. Megpróbálhat béremelést kérni, hátha belemennek.

Egyébként én valószínűleg a diplomámmal fogok ennyit keresni, mert a közszférában szeretnék elhelyezkedni. Ebből kiindulva abszolút elfogadható :)

2011. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát elfogadható vagy nem, ez van sajnos.. Nekem ismerősök kapnak 80-100-at diplomával, úgy, hogy 3 évet tanultak érte.
2011. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Isten hozott viktor földön! Szerintem a férjed min. 150 ezret érdemelne! A legjobb megoldás: Külföld!
2011. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
hát jobb mint a semmi :) ha gondolod tudok ajánlani egy oldalt az interneten, ahol viszonylag könnyen lehet jutni egykis plusz pénzhez ;)
2011. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez magyarosrszág. Én például, két éve próbálok elhelyezkedni villanyszerelőként, de esélytelen. Egyébként a 80000 egy villanyszerelőnek ha úgy nézzük, hogy az egyik, sőt legnehezebb és elméletigényes szakma, ellégé kevés.
2012. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!