Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Még nem vagyok 18 éves, attól...

Még nem vagyok 18 éves, attól függetlenül már mehetek a munkaügyire?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és barátnőmmel úgy döntöttünk hogy megkérdezzük a helyi fürdőben nem-e lenne arra lehetőség hogy alkalmazzanak minket. Ott azt mondták hogy menjünk el az XY szolgáltatóhoz. Elmentünk és ott azt mondták h kell egy önéletrajz és hogy menjünk a munkaügyire, de azt nem kérdezték meg hogy elmúltunk-e már 18 évesek, és eszünkbe jutott miután hazaértünk hogy lehet alapból azt hitték hogy már elmúltunk 18 és hogy ha mondtuk volna hogy még nem, akkor közölték volna velünk hogy akkor nem mehetünk. Szóval, azt szeretném kérdezni, hogy akkor 17 évesen mehetnénk-e a munkaügyire és ha igen, akkor az önéletrajzon kívül mit kell még oda vinni? Egészségügyi kiskönyv, adószám... stb. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. jún. 24. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
inkább telefonáljatok vissza a fürdőbe és kérdezzétek meg,egyszerűbb
2011. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!