Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire ellenőrzik az álláske...

Mennyire ellenőrzik az álláskeresési kiskönyvet, hogy valóban balós munkákat írtam-e be?

Figyelt kérdés
Van-e esetleg olyan akinek már ellenőrizték a beírt munkahelyeket, 3 havonta kell megjelenni semmilyen ellátást nem kapok tőlük csak regisztrálva vagyok.
2011. jún. 26. 10:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Bér pótló juttatást kapok, de az önkormányzati dolog nem munkaügyi
2011. jún. 26. 10:15
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
kb semennyire. Annyi embernek? Nincs rá idejük sem, meg ha lenne se csinálnák meg. Vagy egy példa. Te emailben küldesz önéletrajzot, beírod. Lehet hogy meg se kapják. Ezt itt úgy érts, hogy te beírtad kamura, mégis megnéznék, a cég azt mondja nem kapták meg, te állítod küldted, akkor mi lesz? Semmi. Amúgy ha már juttatást sem kapsz, nekik szerintem mindegy. Persze az álláskeresés, értem ezalatt a valódi álláskeresést a te érdeked, azért havonta 3 valódit találni nem vészes, ha akarsz dolgozni persze.
2011. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk a cégnél volt már többször volt olyan, hogy felhívtak a munkaügyi központtól, hogy XY valóban volt-e nálunk munkát keresni. Mivel a cég szempontjából teljesen mindegy, hogy volt-e valaki vagy sem mindig azt mondjuk hogy volt. Akkoris ha sose hallottuk azt a nevét (nem kell dokumentálni a cégnél).
2011. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó

Ha valóban jelentkezek egy helyre és nincs a cégnél ez regisztrálva, akkor hiába jelentkeztem azt mondják nem volt itt

2011. jún. 26. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!