Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ALDI-nál hogyan történik a...

Az ALDI-nál hogyan történik a "felvételi"? Aki hozzájuk jelentkezett főiskolát-érettségit igénylő irodai munkára, annak milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Hány körös interjúk? Nehéz bekerülni? Németül is interjúztatnak? Mekkora fizetést van náluk? És bármi ami eszetekbe jut, érdekelne!

Köszi!


2011. jún. 28. 10:03
 1/2 anonim válasza:
Sehova sem könnyű bejutni manapság. Én a Lidl-be adtam be IT Helpdesk pozícióba. Minden szempontból megfeleltem, sőt, az előnyökkel is rendelkeztem. Még csak egy személyes interjúra sem hívtak be. Nyílván valamelyik rokon kapta a melót. Aldiban sincs ez másképp szerintem.
2011. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lidl-nél az előttem szólóhoz hasonlóan jártam más irodai állásnál. Még csak egy válaszlevélre sem méltattak.

Szerintem csak a cég reklámozás céljából hirdet!

2012. máj. 24. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!