Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van aki nyelvvizsga nélkül,...

Van aki nyelvvizsga nélkül, tehát diploma nélkül, csak a szakot elvégző igazolással el tudott helyezkedni a szakmájában?

Figyelt kérdés

Az igazolás alján az szerepel "Jelen igazolás az oklevelet nem helyettesíti, szakképzettséget nem igazol."


Nem írom le, hogy milyen szakon végeztem. Nyelvvizsgának főként anyagi okai vannak, azért nincs még meg.


2011. jún. 29. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen van! annak ellenére van középfokú nyelvismeretem, mert használni kell. ennyit a papirról.
2011. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jól tudom, hogy 5 éven belül kell bemutatni a felsőoktatási intézménynek a nyelvvizsga papírt?
2011. jún. 29. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se nyelvvizsgám,se diplomám nincs mégis külföldön dolgozom egy irodában..Bár én sem itt kezdtem az elején ezt hozzá kell tennem..(ki tapostam az utat,hogy ide eljussak)
2011. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk, tudomásom szerint nincs ilyen.


BME

2011. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 éve dolgozom úgy mérnökként hogy nincs meg a nyelvvizsgám


rajtam kivül másik 2 ember is igy dolgozik,nem kapunk kevesebbet mint akinek kezében van a kemény papir


beszélek angolul jól,de az idióta seholsem használatos nyelvtant nincs kedvem megtanulni


államvizsga után 2 héttel már itt dolgoztam


nekem elfogadták azt az igazolást amiről te beszélsz

2011. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam elhelyezkedni, az, h elfogadják-e, változó.

Valahol kapásból elküldtek h amíg nincs papír nem is beszélhetünk semmiről, máshol nem volt hátrány a papír, viszont tapasztalat kellett volna.

ELTE TTK-s diplomám van.

2011. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!