Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Febr.16 óta dolgozom ezen a...

Febr.16 óta dolgozom ezen a munkahelyemen, és mivel mi hétvégén nem dolgozunk,a ami napra szabadságot írtak ki. Úgy tudom hogy január 2-át dolgozzák ma be, akkor én még nem dolgoztam itt. Jogos ez szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen jogos, hiszen az egy hivatalos munkanap az senkit nem érdekel, hogy te január 2, napján mit csináltál, betegszabin vagy táppénzen voltál vagy akármi, vagy nem dolgoztál, az egy hivatalos munkanap és ha így intézi a munkáltató akkor ez van. Az évben több ilyen is van, hogy egyik napot egy másik szombaton dolgozunk le, és ilyenkor soha nem vizsgálja senki, hogy dolgoztál-e vagy nem a ledolgozandó napon.
2009. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!