Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnap az "Üzleti Cégtudakozó"...

Holnap az "Üzleti Cégtudakozó"-ba megyek telemarketing munka- állásinterjúra. A cégről esetleg valami infó?

Figyelt kérdés
Valahol Üzleti Tudakozó Kft-nek írják, valahol meg Uniós Tudakozó. Fix bér 150 000 Ft- + jutalék. És hat órában. Nekem gyanús.....
2011. júl. 7. 17:20
 1/8 Annie87 válasza:
42%
Szia. Érdekelne, hogy mi volt, amikor elmentél az állásinterjúra!
2011. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Helló én most voltam ott interjún de még nem kezdtem el melózni. Te már melózol?
2011. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mondjattokk vmit erről a helyről!!!!Én most megyk szerdán!!!Légyszi
2011. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtok semmit? Tapasztalat? Csak mert most is van kint álláshirdetésük és ha jó a tapasztalat akkor jelentkezem.
2012. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

3.vagyok


Nekem irt a kérdező még anno,hogy volt állásintejrun és kiderült h nem fix a 15

2012. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ujra bocsánat...


tehát nem fix a 150e ft.hanem jutalékos rendszer az egész,elég kamunak hangzik,tipikus telemarketin halálra dolgoztatnak kiszurják a szemedet 25 e fttal,miután te a teljesitményed után legalébb 100.000re számoltad a béredet.Sajnos ez ilyen,velem az invitelnél cisnálták ugyyanazet,kötöttem a szerződéseketmajd a hónap végén 25 e ft mellé (ami gyakorlatban minimum netto 100.000 lett volna) közölték h hupppsszii elvesztek a kötött szerződéseim tehát csak ennyit kapok. akkor tűnt fel h az "öreg rókák" kis füzetbe vezetik név cim telefonszámmal az ügyfelek adatait akikkel szerződést kötöttek igy tudták bebizonyitani h nem veszett el....elég szánalmas egy brigád az összes telemarketinges,kapásbol rádragják a teleofnt ha felhivsz vkit,lelkileg és anygailag is egy nagy lehuzás sajnos:(

2012. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszi szépen a választ.

Akkor mégsem olyan jó ez a telemarketinges téma.

Csak nagyon nem lehet állást találni aztán gondoltam hogy talán meg kellene ezt próbálni. De most megint elment a kedvem tőle.

2012. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 boszikaa válasza:
Én is voltam náluk, senkinek nem ajánlom. 5 nap próbanap, senki nem kérdezi ki vagy, nem kérnek önéletrajzot. a "tréning" 50 perces volt, egy nő összevissza kattogtatott, átláthatatlan. Nem tudták, hogy hány órában is vettek fel, van-e fix, vagy sem, és kiderült, hogy aki feladta a hirdetést, Nagy Attila néven (az egyik pályázó kolléga meg is kérdezte tőle, hogy te vagy a Nagy Attila?) azt még véletlenül sem úgy hívják... álnéven telefonálnak, egy mobilról, kiéptett tct vagy vcc nincsen... kamu.
2013. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!