Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az INGtől hívtak állásinter...

Ha az INGtől hívtak állásinterjúra akkor az valószínű valami ügynökös munka lesz?

Figyelt kérdés
Az álláshirdetésben semmi nem volt ami az ING-re utalt volna. Csak úgy küldözgettem az önéletrajzokat a jónak tűnő állásokra. Aztán hívtak az INGtől, kérdezték hogy mi a legmagasabb iskolai végzettségem, nem tudom ezt is minek kérdezik amikor küldtem az önéletrajzot. Aztán mondtam hogy fősuli és akkor mondta hogy jó, van vezető pozíciónk is. Szóval lehet hogy ez megint valami ügynökös dolog, felesleges is elmennem?
2010. nov. 14. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha csoportos tájékoztatóra hívnak, akkor valószínűleg felesleges. De egyébként is, tudom, hogy manapság már nincs ilyen formális megkülönböztetés főiskola meg egyetem között, de a főiskola az tipikusan ilyen büfészak. Az olyanok semmit nem érnek, meg ne is álmodozz olyasmiről, hogy pályakezdőként kineveznek bármiféle vezető pozícióra.

Én például jogi egyetemi diplomával ügyfeles leszek, igaz, hogy nem rossz pénzért (nem az a sarki recepciós). De innen ténylegesen van továbblépési lehetőség, viszont el kell kezdeni valahol. De ha MLM típusú munkakörbe kerülsz, ott csak hitegetnek ilyesmivel.

2010. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem már tök mindegy hogy milyen munka lenne, ha nem ügynöki, mlm típusú. Csak valami legyen. Nem hiszem hogy csoportosra hívnak, mert péntekre hívtak először csak mondtam hogy az a nap egyáltalán nem jó, és akkor mondták hogy akkor hétfőn menjek, és nem egész órában kell hanem, háromnegyedre, ha csoportos lenne akkor gondolom kerekebb időpontot adnak meg.
2010. nov. 14. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát majd kiderül, az ilyen biztosítók mindenesetre főleg ügynököket keresnek.

Én inkább a közigazgatást ajánlanám neked kezdetnek ha ez nem jön be. Vagy esetleg pl. rendőrség (a különböző pótlékok meg kedvezményes nyugdíj miatt). Az ilyen helyeken elismerik a diplomádat is, és valószínűsíthető az is, hogy többet fogsz keresni, mint nulla tapasztalattal a versenyszférában.

Csak arra figyelj, hogy olyan területre menj, amit később be tudsz illeszteni a cv-dbe, és aztán még bármi lehet.

2010. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi a tanácsot.
2010. nov. 14. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor adok gyakorlati tanácsokat is, hogy ezt hogy tudod a legkönnyebben elérni :)


A közszféra állásportálja a [link]

Itt van minden, közalkalmazottól kezdve köztisztviselőig, illetve kormánytisztviselőig. Álláskeresés gombra kattintasz, aztán ott a részletes keresés linkkel tudod szűrni a találatokat hely, elvárt szakmai tapasztalat, végzettség szintje, stb szerint.

Illetve érdemes a közig szervek honlapját (APEH, ÁNTSZ, stb), meg az önkormányzatok lapjait rendszeresen nézni, bár elvileg minden felkerül a közigállásra, de akkor is, hátha elfelejtették feltenni, vagy a te figyelmedet kerülte el valami. Az önkormányzatok honlapjainál segítséget adhat a [link]

Illetve, ha a rendőrség felé is kacsingatsz, akkor itt vannak a toborzó irodáik elérhetőségei:

[link]

Felhívod ami a legközelebb van, megkérdezed a címüket, aztán ha bemész, megmondják, hogy tudnak-e valamit ajánlani.


Sok sikert!

2010. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, h ahhoz h vki a rendorsegel dolgozzon - barmilyen pozicioban - ahhoz legalabb egy 2 eves rendeszeti iskolat el kell vegezni...persze lehet h tevedek...
2010. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket! Akkor ezeken az oldalakon is szétnézek, hátha találok valamit! :)

A rendőrség annyira nagyon nem vonz, de ha nagyon nincs semmi akkor még akár náluk is szétnézek. :) Bár ha tényleg kell hozzá rendőrsuli akkor az alapból kiesett :)

2010. nov. 15. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!