Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy megy most a befektetési...

Hogy megy most a befektetési tanácsadóknak a válság idején?

Figyelt kérdés

A befektetéssel foglalkozó (részvény is) pénzügyi tanácsadókra gondolok.

Pl. a Brókernet-eseknek.


Ilyenkor is megtudják győzni az embert, hogy fektesse részvénybe a pénzét, mert az megéri?


2009. márc. 29. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól. Nem akarok senkit sem megbántani, de ilyen jó évem (még csak március van) soha nem volt. Nem kifejezetten befektetési tanácsadó/bróker vagyok de van átfedés ezek között és aközött ami én csinálok. Ha egy piac stabil ott nem túl nagy a haszon, most viszont a valutaárfolyamok szó szerint megbolondultak.
2009. márc. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Tőzsdei alkuszoknak nagyon jól megy, mert nagy a volatilitás, jó nagyokat lehet szakítani.


Ellenben a brókernetesek már ismerkednek a lámpavassal.

2009. márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: mit lehet ilyenkor értékesíteni, hogy ilyen sikereid van?
2009. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én brókerként dolgoztam egy ideig ill most pénzügyi tanácsadó vagyok és azt mondhatom hogy jól megy! Bár a tavalyi év eléggé nyögvenyelős volt de most már kezdi elérni a mélypontját a részvénypiac, sőt aki egy kicsit is ért hozzá az tudja, hogy most kell beszállni, s nem akkor amikor az xy csatornán Antónia mondja:)


Röviden IGEN, megéri részvénybe tenni a pénzt!

2009. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!