Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom mit csináljak ezzel...

Nem tudom mit csináljak ezzel a munkahellyel? Lehet, hogy én reagálom túl, nagyon érzékeny vagyok.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és nyári munkát vállaltam 1 hónapra, egy nyári táborban, ahol külföldi, ill. magyar családoknak szerveznek programokat, biztosítanak szállást stb. Felszolgáló vagyok, és szószerint a belemet kihajtom, ha munkáról van szó, akkor én valóban "szorgalmas" vagyok, még ami fiú munka, azt is megcsinálom, én tényleg megteszek mindent!:( De mivel rengeteg a szabály, és még csupán csak 3 napja dolgozom ott, sok mindent még nem tudom, és ezért folyamatosan úgy néznek rám a főnökeim mint a véres rongyra, látszik, hogy elegük van, és talán nem is kedvelnek...az egyik főnököm nő, a másik férfi, a férfihez már csak 1 szavas válaszokkal (de nem tiszteletlenül) válaszolok, mert múltkor eléggé csúnyán megbántott engem, és annyira rosszul esett, hogy legszívesebben vissza sem mentem volna másnap dolgozni....én tényleg végig akarom csinálni, és én igyekszem, és dolgozom megállás nélkül, de mostanában szinte már ok nélkül, elkezdek sírni mikor nem lát senki. Eszembe jut, hogy hogy néztek rám, miket mondtak..abba már bele sem merek gondolni, hogy miket beszélnek, gondolnak rólam. Van pár kedves ember, és néha megkérdezik, hogy minden rendben van-e? én olyankor mindig azt válaszolom, hogy persze, hogyne! De közben már eltudnám sírni magam! Nagyon bánt, hogy ilyen érzékeny vagyok, mert úgy tűnik, hogy csak én vagyok ilyen...ne értsétek fére nem vagyok zárkózott vagy ilyesmi...magam sem tudom, hogy mi történt velem, amióta itt dolgozok, azóta vagyok ilyen. Tudom unalmas amit írok, de én még reménykedem, hogy Ti tudtok segíteni nekem. Mit tehetnék? Hogyan éljem túl ezt az 1 hónapot? Mit csináljak, hogy ne legyek olyan érzékeny? Erős akarok lenni, de fogalmam sincs hogy, hogyan kellene! Tudom..idióta a kérdés, de kérek mindenkit, hogy ne szóljon be, mert azzal nekem nem segít, csak ront a helyzeten. Előre is nagyon szépen köszönök mindent! Legyen szép estétek, sziasztok!


17/L


2011. júl. 8. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Milyen munkahely ez? A végén fizetős jutalékadós?

Mert ott szoktak ilyen bunkók lenni, hogy a vége előtt elhajtsák az embert és ne kelljen annyit fizetni.

Tudom, hogy könnyű mondani de próbáld meg kibírni és tedd a dolgod de nyalizz nekik, és ne vegyék észre a gyengeségedet, mert annál jobban rád szállnak.

2011. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos sok helyen megy ez így, hidd el! De nem szabad, hogy lássák rajtad, megijedtél, eleged van.. Annál jobban fognak piszkálni. Nekem is volt ilyen melóhelyem, ahol nem is a főnök volt problémás, hanem a munkatársak, utáltam menni, de nem volt más választásom. És igen, lehet, hogy segítene, ha egy kicsit "benyalnád" magad a főnöknél. Én ugyan már "kinőttem" ezt vagy nem tudom, de ne aggódj, idővel jobb lesz majd. Kitartást kívánok neked!
2011. júl. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

vegyél ilyet:


[link]

2011. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom az egész felszolgálás területen új vagy még.

Én ahogy a szavaidból kiveszem nagyon ráizgulsz a dologra, hogy mindent jól csinálj.(én is ilyen voltam)

Ne görcsölj!!Tedd a dolgod, figyelj oda arra hogy mit csinálsz, de ne idegeskedj.

Ha valamit elrontasz gondolj arra hogy mindenki hibázik, még az is követ el hibákat aki már évek óta a szakmába van.

Engem is volt hogy elkapott a síró görcs az előző munkahelyemen ha valamit esetleg elrontottam.

Rögtön az volt bennem hogy úr isten hogy lehetek ilyen béna, és hogy majd mit gondolnak rólam.Aztán hamar rá jöttem hogy csak magamat készítem ki, és fölöslegesen görcsölök.

Kitartás, legyél erős!!Sok sikert!

2011. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Isten hozott a való világban! Később majd belejössz, de ez minden helyen így van. Akit lehet bántani, azt mindig megtalálják. Csak felnőttként, netán családosként nem teheted meg, hogy felmondasz. Fogsz még változni hidd el, csak türelem! Addig is gondolj arra, hogy ez csak egy nyári munka, egy feladat és bármikor felállhatsz és otthagyhatod, ha nem tetszik.
2011. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyedül kerested melót és dolgozol? Ha így van, sokan már ennél megakadnak, ne aggódj. Stramp kiscsaj vagy.

Túl komolyan veszed. Amúgy a vendéglátásban jellemzően ez megy, főleg hogy szezon van, hajlamosak úgy beszélni az emberrel. egyébként ez nem ellened szól, ha más lenne a helyedben őt is cseszegetnék.

Ez egy ilyen "játék" sajnos. ;) Próbáld meg lazábban kezelni a dolgokat, tudom, hogy nem könnyű, de fog fel úgy h leszarod, akármiért üvöltenek le, vagy rontassz. NA és? Mi történik? Meghallgatod, magadban tök hülyének nézed a főnököd és tovább nincs, lesz@rod. Nem tökéletesnek kell lenned, hanem bőven elég, amit írtál, hogy így is meg teszel minden tőled telhetőt.


Egyik szobatársam diákmelóban mekibed dolgozott, na őt is kb minden alkalommal valamiért lehordták, mert ott is rohanás van mindig, be sem tanították rendesen, csak elhadarták a folyamatokat, nem tudott egyből mindent megjegyezni. Tényleg mindig mondta h mennyire bunkók ott bent. "Leégette a húst, nem igaz h nem tudod megjegyezni h ez a gomb nem ez, azt ne oda, ezt nem így kell, stb..." Még ki is akartak vele fizettetni pár husit, de csak mondták.

Mondom, ez már csak így meg vendéglátásban, sok sztorit hallottam, az ember idegeit megviselik.

Le kell hogy peregjen rólad minden beszólás, és vagy hozzászoksz, vagy otthagyhatod ha különben is nagyon utálod, mert csak diákmunka. 20L

2011. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként akárhol dolgoztam, mindig azoktól a kollégáktól tanultam a legtöbbet, -aminek nagyon hasznát veszem-, akik az ilyen helyzetekben is le tudták szarni a főnököt és lazák voltak. Először nekem is rosszul esett, volt olyan főnököm, aki mindenkit kutyaként kezelt, állandóan üvöltött meg ordítozott mindenkivel. Aztán akik mellettem voltak ilyenkor mindig viccelődtek, meg mondták h ezzel a majommal nem kell foglalkozni. És tényleg, mert velük is ok nélkül lekezelő volt, de volt aki vissza beszólt, más meg csak a vállát rándította, aztán ennyi. Sokat jelent, ha vannak ott normális kollégáid is.
2011. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!