Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nincs semmilyen munka tapaszta...

Nincs semmilyen munka tapasztalatom! Hogy fogok így munkát találni?

Figyelt kérdés

Bocs, hogy ide írok, de a többi kategóriában alig jön 1-2 válasz a kérdéseimre! :(

Egy hotel recepciós állást szeretnék megpályázni, egyelőre nyári munkaként. A főiskolát nem fejeztem még be (angol EU-s szakfordítói alapképzésen vagyok másodéves, még 1 év van hátra). Eddig semmiféle nyári munkát nem végeztem, tapasztalatom így nincs.

Mit írjak az önéletrajzba? Nem ciki, hogy a "szakmai tapasztalat" részt úgy, ahogy van kihagyom?

Ja és még egy kérdés: ahol képet is kérnek, milyen képet küldjek? Menjek el fotóshoz, aki készít rólam egy műtermi képet, vagy jó lesz egy olyan kép is, amit mondjuk egy családtag készít rólam (megfelelő öltözékben és háttérrel)?

A válaszokat előre is köszönöm!

21/L


2011. máj. 30. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hazudj, mint bárki más.
2011. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Én nem írom, hogy hazudj, rád van bízva.:)

A képet meg általában kisméretű képet szoktak rakni, ami olyan, mint ami a diákigazolványhoz is kell. De ha hasonlót tudtok otthon is csinálni az is tökéletes.

2011. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A fotonal fontos, hogy legyen vilagos a hatter, es a ruha amit viselsz szinten ne legyen sotet szinu. Csak arckep legyen mellig, es termeszetesen semmi kivagott bluz.
2011. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

22:21


Tökmindegy miyelna kép, ha normálisan vagy felöltzve, bár ezt pasiként mondom.


Én mindíg egész alakosat küldök, olyat amin szabadtéren vagyok.

2011. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De amúgy sztem, ha oylat küldesz kérdező, amin amunkának megfelelő öltözék van rajtad (akár jelmez is lehet vagy munkaruha) az is jó..


Pl: ha egészségügyi vagy vegyipari munkát nézel, akkor fehér köpeny, ha meg eladóit, akkor egy sima ing.

2011. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!