Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri kimenni külföldre...

Megéri kimenni külföldre dolgozni, vagy ott is ilyen nehéz állást találni?

Figyelt kérdés
Gondolok például Németországra vagy Amerikára.
2011. júl. 21. 18:44
 1/3 Hegi98 válasza:
Megéri...Állást egy kicsit könnyeb találni de Jóval jobban keres...
2011. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megéri kimenni, mert bár nehezebb állást találni, mint a válság előtt, és itt sincs kolbászból a kerítés, de ha találsz egy jó munkát, akkor nagyságrendekkel jobban lehet élni, mint Magyarországon! Én mikor kijöttem, előtte otthon 8 hónapig kerestem állást a saját szakmámban, idekinn pedig mivel nagyon jól beszélek angolul, ez sokkal könnyebben ment! 3,5 hét alatt felvettek egy céghez. Ja, és nem takarítok vagy hasonlók, hanem irodai munkát végzek! Szóval ha beszélsz nyelveket, van egy jó szakmád/diplomád, akkor nyugodtan gyere, mert könnyebb. Amíg nem találsz munkát, meg amíg minden ismeretlen számodra, addig nagyon nehéz, de ha megvan az áhított munka, akkor már megy a szekér! Sok sikert!
2011. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Rég óta tervezem, hogy kimegyek. :)
2011. júl. 21. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!