Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van esély vidékről munkát találni Peste?

Figyelt kérdés

Kb. 1 órára lakom Pestről, de ha lenne állásom, be akarok költözni Pestre..

MÁr úgy 2 hete küldözgetek az önéletrajzokat, de eddig még semmi.


2011. júl. 23. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi, mint Pestről. Feltéve hogy okosan kihagyod a címed az önéletrajzból.
2011. júl. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha kihagyom, később csak kellemetlenebb a dolog, nem?

Legkésőbb a munkaügyön derül ki...


De, egyébként is oda akarok költözni, csak előbb ahhoz kellene egy munkahely, uyge..

2011. júl. 24. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kihagyod, akkor amikor behívnak, ha felmerül a dolog, mondod, hogy jelenleg vidéki vagy, most szeretnél Budapestre költözni, csak előbb munka kell hozzá. Mi ezen a kellemetlen? :)
2011. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséggel keresel állást?
2011. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem válogatok nagyon, mert minél előbb szeretnék már költözni...

Persze, lehet hogy a 2 hét még kevés arra, hogy állást találjak...

2011. júl. 25. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 2006 ba mentem fel Budapestre szerencsét próbálni, mert itt Debrecenbe már akkor másfél éve munkanélküli voltam.

Budapesten 3 nap alatt 4 munkaajánlatot kaptam.

Pesten akkor nagyon könnyű volt melót találni.

Sajnos egyik melót sem vállaltam el,bánom is már azóta rendesen.Mikor visszajöttem akkor sikerült végre elhelyezkednem itt Debrecenbe már 5 éve vagyok ezen a helyen de 4 éve 95-100 ezret kerestem, most meg jó ha 70 ezret megkapok ugyanannyi melóért....szörnyű:(

Pesten nekem van jó pár ismerősöm és mint nagyon jól keres.Az,hogy vidékről vagy nem lesz,gond ha fel akar venni.Aki meg nem akar felvenni az meg úgyis mindenbe bele fog kötni.

2011. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sztem e miatt ne aggódj! :)


Ha pályáztál egy pozira, feltételezik, h az adott településen vagy legalábbis a közelben laksz/laknál. Ha valamelyik adatbázisban bejelölted, hogy Budapest/Pest megye, akkor onnan megint tudják, hogy nem kamuból írtad. Meg fogják kérdezni, h van e lakhelyed, ha nincs kb mennyi ideig tartana találni megfelelőt.

Ha téged akarnak a pozícióra és nem hipersürgős, akkor megvárják azt a 2-3 hetet, amíg költözöl. :)


Kitartás, remélem hamar találsz egy jó állást!!! :)

2011. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!