Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A GLS futárszolgálathoz nehéz...

A GLS futárszolgálathoz nehéz bekerülni sofőrnek?

Figyelt kérdés

Gondolom sokan jelentkeznek oda, de azért gondoltam megkérdezem.

Esetleg tudnátok ajánlani más futárszolgálatokat?


Köszönöm!


2011. okt. 17. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
laza meló,nagy fizu(viszonylag),és kihalásos bekerülés.de tényleg.
2011. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek az első válaszolóval, szerintem is ilyesmi lehet.

Eszembe jutott, még egy ilyen futár szolgálat,a DHL, bár ez is hasonló lehet. (értem ezt a bekerülési módra)


De azért , ne add fel és sok sikert :)

2011. okt. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én tapasztalatból írom.egy munkatársamat 2hete vették fel(2éve könyörög az ismerősénél,hogy szerezzen neki helyet,de ő sem tudott keríteni neki[kisfőnök])

havi 135ezret kap nettóban a DHL-nél.A kocsira nem ők,hanem egy kisegítő dolgozói kör pakol fel.A munkaidő tőle függ.Amennyiben szétteríti a napi csomagot,mehet haza.Ő reggel csak bemegy,kocsit átnézi(fel van-e pakolva),megy a csomagokkal,aláírat(a borravaló az övé),neki fizetnek,majd leszámol.Ha kész mehet.

2011. okt. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Habár régi kérdés de elmondom az exemnek hogyan ment. Őt viszonylag könnyen felvették, mármint jelentkezett és rögtön.

A munka idő az sok, ötkor benn kellett lennie és a kocsira ő pakolt fel, címekre kivinni és olyan hat fele végzett is. Fizetés nem valami sok, de borravalót elteheti, és igen nap végén ő számol el a pénzzel és a csomagokkal. Szabadság rendesen van.

2014. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
97%
Első kettő nagy hülyeséget írt. Be lehet kerülni, elég gyakran cserélődnek. Rengeteget kell emelni(nem ritka a 40-50 Kg-s pl. könyves doboz), korán bent kell lenni a depóban, kamiont leszedni, csomagjaidat leválogatni, felszkennelni, kocsidba bepakolni. Folyton hívnak menet közben telefonon. Sokan kérdezősködnek, hogy mikorra érsz oda, amiről persze még halvány fogalmad sincs, majd kitalálják, hogy ők már csak fél órát vannak otthon, úgyhogy előreveszed azt a címet, meg hasonló komplikációk vannak a történetben. Nap végén meg kezdhetsz telefonálgatni oda sorban a boltoknak, hogy zárás utánra érsz csak ki, várják meg az árut...stb. egyszóval őrültekháza, de ennek ellenére sokan bírják és szeretik. A fizetés kicsivel az átlagos felett van, de borravalóból azért már elég szép összegek összejöhetnek. Ki kell próbálni.
2015. dec. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok ! Latom mar nem mai kerdes . Hatha olvassa meg valaki . Epp ma lattam egy hirdetest a gls hez futart keresnek ... Kb mennyi penzt lehet keresni borravaloval egyutt ? Szabadsag illetve unnepnapok hetvegek jarnak ? Mettol meddig tart egy nap ? Hatha olvassa valaki aki ebben dolgozik . Elgondolkoztam hogy a jelenlegi allasom feladom ha jobb lenne .
2017. jún. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!