Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Benzinkúti shopban eladói...

Benzinkúti shopban eladói állást találtam. Minimálbért és jattot ígértek a fizetésként. A jatt az számít valamennyire? Úgy értem szokott azért lenni valamennyi?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen szokott, meg biznisz is.
2011. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt, hogy biznisz?

Sajna nekem szükségem lenne havi legalább 100 000 Ft-ra nettó, hogy albérletet, stb-t ki tudjam fizetni? Jattal együtt talán összejöhet? Olyan 80 nettó + 20 jatt?

2011. júl. 27. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A minimálbér nettó 67.000 forint.


A jatt nagyon függ attól, hogy hol is van az a benzinkút. A vár aljában lévő kúton - főleg ahol van kávézó és kajás is - simán összejöhet 2-3 ezer forint jatt naponta, ami ugye havi szinten 40-60.000 pénz. Míg egy BAZ megyei benzinkúton jó, ha pár száz forint összejön naponta.


A Biznisz alatt az első pl. azt érti, mikor jön a kamionos céges kártyával tankolni, belenyom 200 liter gázolajat a kamionba aztán még 40-et kannába és neked el kell fordulnod addig (meg a kamerát is elfordítani) amíg a kannába folyik a dízel. (mert azt nem fizethetné a céges kártyával) Ezért persze lecsúszik neked is egy kis mellékes. Csak nem kell vele megbukni.

Vagy a trükkösebb biznisz, mikor a kutas fiúval együtt "loptok", valaki kér 10e-ért benzint és bemegy fizetni. Kutas gyerek meg tankol 8-ért a kocsiba meg megtölti a kiskannát gyorsan 5 literrel, amíg te feltartod a fizetőt. Vagy csak simán tankol 8-ért te meg ügyesen elveszed a 10-est a blokkot meg megpróbálod elnyelni, nehogy lebukjatok. Meg van még pár szemét lehúzás...

2011. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!