Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Chinoinról (Sanofi Aventis)...

Chinoinról (Sanofi Aventis) mint munkáltatóról van esetleg tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
10 évet dolgoztam ott, sok munka, jó fizetés volt.
2011. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Irodista lennék. Túlóra mennyire jellemző? Ha igen, kifizetik? GYermek esetleges betegsége miatti hiányzás hátrányt jelent a felvételnél vagy a későbbiekben? Tétényi telephelyen is van 3 hetes leállás? Minden érdekel, hamarosan megyek interjúra!
2011. júl. 28. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár éve eljöttem már onnan, azóta átszervezések történtek, úgyhogy naprakész információim sajnos nincsenek. Amikor ott dolgoztam, volt hétvégi túlóra, de nagyon jól fizették, úgyhogy szinte mindenki bevállalta önként és dalolva. Voltak kisgyermekes kolléganők, akkor még ez nem volt kizáró tényező. Az irodai munka általában nyugisabb mint az üzemi vagy laboratóriumi. Nekem gyógyszertári asszisztensi képzettséggem volt.
2011. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez elég jól hangzik, bár nekem kicsit messze van a cég, de majd meglátjuk, kellek-e egyáltalán. köszönöm az infót!
2011. júl. 28. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Én az újpesti részlegben voltam, azóta a gyógyszergyártó részleg Veresegyházra költözött, a kémia maradt ott.

Majd írd meg, hogy sikerült az interjú.

2011. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, nagyon izgulok, de elég messze van nekem Tétény. Reggel ledobni a kislányt a bölcsibe, beérni nyolcra, aztán csak este érek oda érte... meglátom, visszavesznek-e egyáltalán a régi helyemre, hónapok óta várok rá, hogy széna-e vagy szalma. no comment.
2011. júl. 29. 08:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia, szerintem jól sikerült az interjú, nekem is tetszene a munka, szerintem jó is lennék benne. Bár nagyon izgultam, emiatt nem tudtam magam értelmesen kifejezni :) de azért talán lejött rólam, hogy nem vagyok teljesen hülye a dologhoz. Szívesen dolgoznék ott. Majd visszaszólnak, meg én is meglátom, mikortól kapunk bölcsit. Köszönöm a válaszodat.
2011. aug. 1. 19:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok hogy sikerüljön!
2011. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!