Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudok valami meló elvállal...

Hol tudok valami meló elvállalni hogy szerezek egy kis pénzt? 2 hónap alatt össze kéne szednem 140 ezret új PC-re.

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 01:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, 13 vagyok és fiú szóval így gondolkozzatok!
2011. júl. 29. 01:39
 2/7 A kérdező kommentje:
És budapesti.
2011. júl. 29. 01:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed, 13 évesen nem dolgozhatsz még diákmunkásként sem, ha idősebb lennél, akkor meg nem ide írnál, hanem tudnál munkát kapni. Sajnos ez neked 1 éves projekt lesz, addig talán gyúrj rá a tanulásra, a sportra, vagy használd az iskolai gépeket!
2011. júl. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kb. 140 ezret keresek tisztán egy hónapban. Ebből persze megélnem is kell.

De nekem egyetemi végzettségem ÉS állandó állásom van.

Amíg hasonló cipőben nem jársz (pl. egyáltalán dolgozhatsz legálisan), addig jó, ha kivered a fejedből az ilyen ötleteket. Nem hogy két hónap alatt, úgy egyáltalán.

140 ezer forint az nem "kis pénz", hanem sok pénz, sok ember ennek a felét se keresi meg egy hónapban.

2011. júl. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel használtat? Negyed ennyiből megúszod, ha tényleg nem áll jól a családod, vedd lejjebb az igényeket, ne újban gondolkozz.
2011. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de már összeraktam "gondolatban" a konfigomat és ennél egyszerűbb gép pedig nem fogja sokáig húzni a mai játékok mellett... Pl.: Battlefield 3, Crysis 2, Rage aztán meg majd jön CoD MW 3 és stb...
2011. júl. 29. 22:02
 7/7 anonim válasza:
Hát, ha van ismerősöd, vagy szomszédod, aki elmegy nyaralni, felajámlod hogy lenyírod a füvet, locsolsz egy kis plusz pénzért.
2011. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!