Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a BROKERNET-...

Mi a véleményetek a BROKERNET-ről?

Figyelt kérdés
Oda hívtak dolgozni, nem vagyok eléggé bátor az ilyesmihez, hogy én másoknak tanácsot adjak pénzügyben.
2011. júl. 29. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak mások is így lennének ezzel!
2011. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne légy kishitű, pár nap alatt kiképeznek, utána bárkinek adhatsz tanácsot! :)
2011. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkét válaszban komoly irónia van, és sajnos egyet kell értsek :)


Gyorsan képzik ki az embereket, akik szinte 0 tudással (de mindenképpen csak olyan információkkal, ami az ügyfél számára pozitív) bombázzák a befektetőjelölteket.

Jah, a cég persze sikeres és sok üzletkötőjük is jól keres.

2011. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem is az előttem elhangzott vélemények miatt nem ajánlom, hanem azért, mert azok a pénzügyi megoldások, amiket ők kínálnak, azok nagyon kockázatosak, tőzsdei alapú befektetések. Tudom, hiszen egyrészt már több Brokernetessek volt "szerencsém" beszélni, részben azért, mert én is pénzügyekkel foglalkozok.

Ha már pénzügyi területen akarsz dolgozni, akkor azt ajánlom, hogy olyannal szerződj, ahol olyan termékek vannak, amiket nyugodt szívvel ajánlhatsz majd az ismerőseidnek, barátaidnak. Van ilyen!

2011. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!