Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit tudtok erről a Brokernet...

Főzős Laci kérdése:

Mit tudtok erről a Brokernet nevű cégről?

Figyelt kérdés
Magukról ők túl sok jót állítanak,ezért gyanús egy kicsit.
2011. jún. 10. 20:08
 1/4 anonim válasza:
Felejtsd el, ne vesztegesd rá az idődet... Az ex barátnőm csinálta egy évig. Az elején nagyon megy, amíg tudsz szerezni balekokat a hálózatodhoz, aztán összeomlik az egész...
2011. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MLM-szerű rendszerben pénzügyi szolgáltatásokat kínáló cég. Magyarországon ezen a kategórián belül az egyik legnagyobb. Engem nem érdekelne, de ha azt tervezed, hogy ilyesmivel foglalkozz, akkor nézz utána a képzési rendszerüknek, és beszélj a szponzor-jelölted által bemutatott vezetőkkel. Abból el tudod dönteni, hogy szeretnél-e ezzel foglalkozni.
2011. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb ha beírod a keresőbe, és meglátod a választ. Én megtettem, szerintem egyértelmű a dolog, de mást nem mondhatok,mert konkurenciáról vagy jót vagy semmit
2011. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
piramisjáték az egész,csak a magasabb beosztású dolgozók tartják a szintet de az is ritka......
2011. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!