Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kell majd tennem? (bővebbe...

Mit kell majd tennem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hamarosan elköltözök itthonról Budapestre.

Regisztrált munkanélküli vagyok.

Automatikusan átkerülök a leendő lakóhelyem szerint illetékes munkaügyi központba?

Persze ha a jelenleginél bejelenteném hogy elköltözök.

Már több mint egy éve vagyok munkanélküli, de nem igényeltem semmilyen segélyt, mert inkább munkát szeretnék...

Folytatódik az idő számítása? Vagy újra kell regelnem? (nem hinném)

Ha kérek segélyt hol kérjem? Az új önkormányzatnál? De akkor gondolom be kell jelentenem magam az új lakcímen...

A réginél? Mi lesz ha elküldenek közmunkára? Pestről járjak haza? Több mint 200 km.... :(


(bocs a hosszúságért és a sok kérdésért)


2011. júl. 31. 20:23
 1/1 horex ***** válasza:

Kikéred a munkanélküli papirjaid és bejelentkezel a lakhelyed szerinti hivatalban. Nem szakad meg semilyen folytonosság.


Viszont ha ugyanezeket a kérdéseket felteszed ott az irodában, pontos válaszokat kapsz

2011. aug. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!