Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vendégkísérő hostess munka-elv...

Vendégkísérő hostess munka-elvállaljam, szerintetek nem tul kockázatos?

Figyelt kérdés
egy hostess ügynökségnél jelentkeztem nemrégiben, ahol miután kitöltöttem egy adatlapot, gyorsan készítettek rólam 2 képet és mondták, hogy majd telefonálnak. 2-3 órás munkákról van szó, és annyit tudok, hogy tehetős embereket kell kísérni rendezvényekre, alkalmanként 20 ezer forintot kapok, viszont nem tudom, hogy nem-e túl kockázatos, hogy hazajutok-e..szerintetek bevállaljam?
2011. aug. 21. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Vállald be, ha egyáltalán felhívnak (de ha naívan viselkedtél akkor úgysem fognak)


Viszont arra jobb ah felkészülsz, hogy ezérta pénzért mást is meg kell majd tenned a kisérésen kívül!


Ezek ugyanis kivétel nélkül mind szexmunkák.



Eleve ha felhívnak, nem is egyből ügyfélhez mész hanem valaki vagy valakik felavatnak a cégtől.

2011. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
91%
Tudod, ezek a tehetős emberek többet is szoktak kérni a kísérgetésnél. Ha más lehetőségem nem lenne, csak akkor lennék hostess.
2011. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
91%
én már dolgoztam így egyszer kétszer mert nagyon kellett a pénz! természetesen szexelni kell! van mikor nincs is vacsora, ez sokszor kamu duma mellé!
2011. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
általában hogy szokott menni? el kell mennem valahova, ott felvesznek, utána hazavisznek, vagy azt nekem kell megoldani?
2011. aug. 21. 18:28
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha bevállalós vagy akkor semmi probléma. Engem is kerestek meg ilyesmivel... Ugyanez a szitu volt, hogy kísérgessem őket, de aztán mondta a csávó ha erotikát is vállalok akkor persze jóval többet kapok. Emelett még el is mentem volna, de amikor már olyanokat kérdezett hogy könnyen bekapom a (nem is tudom hogy nevezte már), akkor kicsit besokkaltam mert már nagyon bunkó volt. Mondtam neki hogy hello nem vagyok k*rva azt rábasztam.
2011. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Én is (egy jónevű, ismert) ügynökségnél vagyok, ott is vannak ilyen hostess munkák, de hülyeség hogy szexelni is kell, semmit nem kell amit nem akarsz. természetesen elmondják előtte hol kell megjelenned az illetővel, milyen ruhában, mi lesz a dolgod, általában rendezvények, vacsorák, semmi több. Ha nem tetszik nem fogadod el.
2011. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

azt ajánlom ne vállald el!!!!!!!!!!!!ne ér annyit az, hogy bajod egyen belőle...

kitudja, lehet odaadják a pénzt, ha egyáltalán odaadják, és aztán haza sem visznek...

és ha követelőzni mersz, akkor abból is akár pofon is járhat, annyi minden hallani...

és az a baj, hogy ha elvállalsz ilyet, később mégtöbbet elvállalsz, és mire le akarnál állni a dologról, majd lehet nem tudsz...gondolom érted mire gondolok...

inkább vmi mást keress...még ha nem is annyit keresel, de be fogsz tudni a tükörbe...na és mások szemébe is:)

te döntésed...de gondold meg, és szerintem ne vállald el:)

2011. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*nézni...:)
2011. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

ma 18:37



És úgy megnézném mennyi pénzt viszel haza egy kisérés után, ha nem szexelsz!


3 ezer forintot?


kb....

2011. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Plusz kérdező azt is számold, hogy a ruhád, a sminked, a frizurád stb mind pénz, nem jösz ki ebből az egészből pozitív egyenleggel, csak ha orba szájba kefélsz egész éjjel.


Ezt az előző is tudja aki anynira pártolta a dolgot, csak most lapít.

2011. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!