Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vendégkísérő hostess munka-elv...

Vendégkísérő hostess munka-elvállaljam, szerintetek nem tul kockázatos?

Figyelt kérdés
egy hostess ügynökségnél jelentkeztem nemrégiben, ahol miután kitöltöttem egy adatlapot, gyorsan készítettek rólam 2 képet és mondták, hogy majd telefonálnak. 2-3 órás munkákról van szó, és annyit tudok, hogy tehetős embereket kell kísérni rendezvényekre, alkalmanként 20 ezer forintot kapok, viszont nem tudom, hogy nem-e túl kockázatos, hogy hazajutok-e..szerintetek bevállaljam?
2011. aug. 21. 18:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, nálunk az árat előre megmondják, órabér van, változó. Azt az ügynökség fizeti nekem, nem az akivel megyek, tehát biztosan megkapom mindig, pluszba ingyen kajálhatok és a munka végén még szoktam is kapni pluszt néha az ügyféltől.


Ruhája meg mindenkinek van, én sem tízezres estélyiben szoktam menni, hanem egyszerű olcsóbb cuccban, ami elég elegáns oda ahova megyünk. Sminkelni is tudok, a hajam is megcsinálom, erre semmit nem kell költeni. Nekem megéri. Szerintem aki k*rvát akar az nem egy ügynökséghez megy hostesst kérni...

2011. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%

ma 19:08


Kamuzol!


Nekem barátnőm csinálta ezt, szex nélkül 10 ezret kapott amiből 6 volt csak a fodrász szilveszterkor.


ennyi.

2011. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15%

Lehet, hogy nem is kell dugnod.


2-3 pasit lecumizol és már a vacsit is letudtad!!

2011. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Kérdés feltevője, és 19:18-as... milyen ügynökségnél vagytok? Érdekelne a dolog...:D
2011. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez nem hostess munka, hanem konzumholgy, vagy kurv@. A hostess nem szexel, nem bajolog idegennel. A host/ess vendeglatot, hazigazdat jelent. Ha az ostobasag fajna... -.-"
2012. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!