Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan tudnék rögtön pénzt...

Honnan tudnék rögtön pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Nem kölcsönkérés és nem hitel. Nincs mit eladni. Munkalehetőség nincs, pedig akár takarítást is elvállalnék.

Van főállásom, de kevés a pénzem fizetésig. Hónap végén az éhenhalás szélén leszek.


2009. ápr. 18. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

Mi átverés? A mellékállás? Hát ja. Igazad van. A kapitalista nagy cégek kihasználnak minket!


Nem otthoni munkáról volt szó, hanem másodállásról. Szóval meló után elmész még valahová dolgozni... Ebben már milyen átverést látsz?


Én is 3 évig dolgoztam két helyen, hogy boldoguljak, januárban hagytam abba. Szerintem is, ha valaki akar, akkor talál, de ez hozzáállás kérdése.

2009. ápr. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Közelítsük meg a kérdést a másik oldalról.

Ha ebben a hónapban is alig marad pénzed, valószínüleg igy volt eddig is, és az elkövetkezendőkben is ez vár Rád. Talán nem jól oszotd be a pénzed? Olyasmikre költessz, amin lehetne spórolni, nézz körül kicsit. Vannak dolgok, amikhez ragaszkodsz, pedig nem létszükséglet. (dohány, alkohol, fagyi, mozi, benzin stb. luxuscikkek, rengeteget lehet sorolni.)

Amit muszáj kiadni az a lakásfenntartás és alapvető élelmiszerek, manapság már azok között is lehet válogatni.

Ha elgondolkodsz, de őszintén, mi az amit mindenképpen muszáj megvásárolni a családnak, lényegesen több marad hó végére is, amig nem jön össze az a mellékállás...


Sok sikert és kitartást!

2009. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem veszek meg minden hülyeséget. Édességet, ruhát, röviden felesleges dolgot nem vásárolok. Be tudom osztani a pénzt, csak abból van elegem, hogy nem tudok félrerakni semennyit.
2009. ápr. 27. 10:10
 14/15 anonim válasza:
add el a géped
2011. máj. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
még jó hogy nem tudsz félretenni... ez Magyarország
2011. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!