Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek, honnan lehet...

Szerintetek, honnan lehet 210e forintot összeszedni v. valamennyit?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom anyuékért mert nem bírták befizetni az illetéket a ház után és most az APEH anyunak a fizetését le akarja tiltani és ez az 1 keresetünk van mert apunak jelenleg (dec. vége óta) nincs munkálya.(egyedül mamám nyugdíja az amit még kapunk dehát abból elmegy neki gyógyszerekre és miegyébbre). Szóval olyan rossz, hogy nemtudok még dolgozni és sajnos ezzel segíteni sem.Ezen kívül még van miket kifizetni, mert tartozások halmaza van összegyűlve! Szóval nemtudom, hogy mivel is lehetne pénzt gyűjteni.Volna vmi tippetek?(sajnos tanulás az meg van eléggé sok és du. nem nagyon tudnák elmenni dolgozni.)Tudom, hogy nem mi vagyunk egyedül, dehát már ez sok, hogy ennyire nincs pénz.
2010. febr. 5. 16:51
 1/9 anonim válasza:
Maximum hétvégi diákmunkát tudnám ajánlani. Tudom, hogy sok erőt és időt elvesz, de ha nem vagy egy bankrabló-típus, más megoldás nincs. Sajnos.
2010. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elmáletileg lehet kérni részlet fizetést az APEH-nél,más kiutat nem látok,bár sokan dolgoznak suli mellett,bár nem tom hány éves vagy.Apu feketézhetne egy kicsit azzal is segithet csak ne szokjon rá.
2010. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
mennyi idős vagy?
2010. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

17 leszek márciusban.

Sajnos nem ad részletfizetést mert 2 lehetőséget dobott fel!(vagy késleltet asszem 3 hónapot vagy részletre osztja el.)(részlet lett kiharcolva és elejében lett is fizetve de már több ideje nem.)

2010. febr. 5. 18:00
 5/9 anonim válasza:
díler :D
2010. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Becsületes munkával, diákként rövid idő alatt SEHOGY. Bocs, ez az igazság. Jó pénzért senki sem fog felvenni egy tapasztalatlan diákot.

Marad a dílerkedés vagy a strichelés vagy a lottó.:)

2010. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
..vagy a póker. sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagytok, de értelmesebb megoldást nem tudok ajánlani, remélem kibírjátok valahogy.
2010. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én (már nemtudom, lehet h túlreagálom) már idegroncs vagyok! Hisz nemcsak ez volt már eddig(villanyt kétszer kikapcsolták már.)(már most is tervben van h kikapcsolják jha meg a vizet is:( )
2010. febr. 5. 19:16
 9/9 anonim válasza:

Sajnálom :S :(


Amúgy én voltam az aki kérdezte az életkorodat. Figyi: annyit tudok mondani, hogy ha dolgozni akarsz, akkor írd be Google- ba hogy Iskolaszövetkezet, ők tudnak diákoknak bármikor munkát adni. Próbáld meg hogy keresel olyat aki tud foglalkoztatni. Én pl. nyárra is kaptam tőlük munkát- egy üzletlánc raktárába melóztam. Nem titok ha azt mondom, hogy nem a legjobb meló volt de ennyit csak kibírsz, ha égetően szükség van rá. Sőt, dolgoztam már náluk bevásárlóközpontba is árufeltöltőként. Ennél többet én sem tudok ajánlani. A fizetés nem a legjobb, annyit adnak, hogy nekik még hasznuk is maradjon a munkádból.


Vagy próbáld meg hogy amit megkeresel, azt nagyon apránként fizetitek nekik, ha látják akkor csak nem ba*nak ki veletek.


Kitartást!


18/F

2010. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!