Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megterhelés nélküli munka...

Megterhelés nélküli munka végzettség nélkül?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem jó helyre teszem fel a kérdést,de itt normális,értelmes emberek szoktak válaszolni,azért írtam ki ide.A vőlegényem nagyon sok helyen dolgozott eddig,volt már vágóhídon,csomagolt,palackozott,dobozolt,dolgozott külföldön,ott az angol nyelvtudását magas szintre vitte,dolgozott nagy cégeknél,stb.Most azonban kiderült,hogy a gerincével veleszületett rendellenesség van,és nem ajánlott neki fizikai munkát végeznie,mert nagyobb baja is lehet belőle.A bökkenő az,hogy nagyon rossz családi helyzete miatt abbahagyta kamaszkorában a középiskolát 11.-ben,és nincs érettségije,se szakmája.Most jár érettségire,szorgalmas,tanulni szeretne,még egyetemen is gondolkodik,én is egyetemre járok és biztatom.Azonban addig is dolgoznia kell valamit,mert itt a lakásunk fenntartása,babát vállalunk,stb.Mit tudna vajon dolgozni ami viszonylag szellemi munka,tehát nem jár fizikai megerőltetéssel,de nem is kell hozzá magas végzettség?
2011. aug. 29. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Recepciós, ott nagy előny az angol nyelvtudás.
2011. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sajnos ma nincs az országban:(
2011. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%

Nem mondom h nem fizikai munka, de szorolap vagy ujsag kihordas.. tudom nem egy jol fizeto melo, de ideiglenesen gondolom megtenne:)

Azzal kapcsolatban h ne terhelje a gerincet: sok helyen lehet kapni (nemtom mi a pontos neve) kerekes bevasarlo kocsit, abba rakhatna a szorolapokat, meg cipelnie sem kellene, esetleg jarhatna biciglivel v robogoval mint pl en is:)

2011. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Háát... Talán valamilyen értékesítői munkakör, porszívóügynök vagy ilyesmi, bár szerintem egy érettségi ahhoz is kell.
2011. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de ha valaki tud ilyet én is szívesen veszem. Az én párom is hasonló cipőben jár, csak neki megvan az érettségije is meg technikum is. De a végzettsége csak fizikai munkára jó. Szellemit nem nagyon talált sehol, így továbbra is fizikai munkát végez. Ami a szellemi munkát illeti, ott sem előnyös ha egy helyben kell ülni vagy állni egész nap. Legalábbis ilyen gerincbetegeknél nem ajánlott. Sok sikert nektek kérdező. Remélem talál valami megfelelő állást. Bocs, de nekem sincs ötletem.
2011. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
69%
Az angol nyelvtudasabol adodoan + keresetnek vallalhatna vmi forditoi munkat is:)
2011. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
fejvadász cégeknek gépelni illetve vagyonőr?
2011. aug. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!