Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek napi 5000-ért erre...

Elmennétek napi 5000-ért erre a munkára? (Lent)

Figyelt kérdés

Pizza futár,10-este 11 óráig azaz napi 13 órás munka

Fix 5000 plusz borravaló pénz azaz körülbelül napi 6-8 ezer forint jöhet össze.

Havi körülbelül 15-18 napot lehetne dolgozni az összesen:

kb 7ezer szorozva 16=112.000 Forint,ebből még lejönne a benzin úgy minusz 25-30 ezer egy hónapban

Tehát kézhez kapnék körülbelül 85 ezer forintot.

És akkor még fizetnem kéne a kocsi után ,kaját se kapnék,és napi 13 órát dolgoznék.


Ti elvállalnátok?

A semminél persze jobb,de lehet elvállalom és közben keresek valami jobban fizető munkát.


2011. aug. 31. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
El bizony.
2011. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ha lenne kocsim, akkor simán.
2011. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Kocsival nem, a benzinből nem fogsz megállni 25-30-ban, bármilyen autód van.

Rogobóval inkább.

2011. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha óránként kapnék ötezret, akkor sem vállalnék el napi 13 órás munkát, nemhogy ennyiért. Azért dolgozik az ember, hogy éljen, nem azért él, hogy dolgozzon. Ráadásul ez nagyon pocsék fizetés ennyi időre.
2011. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék, ha nem lenne munkám.

Biztos nem csinálnám hosszútávon, mert egyrészt sokat amortizálódik a kocsim, másrészt pedig annyira nem hangzik jó, mint idő, és fizetés tekintetében. Szóval elvállalnám, és folytatnám a munkakeresést.

Hozzáteszem azt nem tudhatom, milyen munkát keresel, mivel foglalkoztál eddig, hol élsz, milyen munkákat pályázhatsz sikeresen stb, mert ezek azért szintén erősen befolyásoló tényezők.

2011. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tök fiatal vagyok,nem vettek fel sehová és el kell mennem valahova

3 km-re van a lakhelyemtől és nincs sok rendelés.

Viszont a 13 óra az 13 óra...


Úgy vagyok vele,hogy amíg nincs más addig csinálom,befizetem a kondit,veszek a többit meg félre rakom és spórolok ezerrel,hogy önálló dolgot tudjak csinálni.

2011. aug. 31. 20:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi az az önálló dolog amit művelni akarsz? Mellékkeresetet tudok neked ajánlani, nem kell eladni semmit, de ajánlanod kell egy szolgáltatást, amiből jövöget be a pénzed.
2011. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én ilyet már dolgoztam 1-1 napig körülbelül.

Motorral mentem szintén az adott 5000ft + borravaló.

Ha nincs nagy forgalom, akkor közben a neten tudsz nézelődni közben, de ha te leszel az egyetlen futár, azért az annyira nem jó. Főleg jön a tél, mindenki előveszi a kocsiját... Kaját azért szoktak adni. Pénzt inkább komolyabb helyeken tudsz keresni, mert míg beindul egy ilyen hely addig nincs 2 futár csak 1 pl. és akkor az a tehet is rajtad lesz. Ha a kaját is neked kell venni, akkor még számolhatsz 16* 700Ft-ot, + ha valami beáll a kocsidon, akkor az az ottani többhavi munkádat is semmivé teszi.


Nekem az volt, hogy motorral mentem, 13 órára kerestem 6500Ft-t, abból 3 ezret eltankoltam, + egy kátyú teli vágta a gumimat, ami 10 felett van szintén, és miután nem ismertem annyira a környéket, és a gps-szel szívtam, hát estére megőrültem. Másnap persze már nem is mentem, igaz több futár volt, de többet romlott volna a motorom állapota, másrészt időm még arra sem lett volna, hogy az e-mailjeimet megnézzem este. Barátnő, szórakozás = 0.

Szóval ha nem egy pörgős helyre kerülsz akkor én azt mondom, hogy eléggé deficites egy kezdő helyen.

2011. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen sajnos ez így van,de a semminél jobb nem?:)

Ha találok valami jobbat rögtön átmegyek .

Itt 3 futár van ,körülbelül napi szinten 10-15 cím van /fő.



Legszarabb esetben is megmarad 50.000 Forint és az az otthonülésnél csak jobb nem?

2011. aug. 31. 21:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Az otthonülésnél bármi jobb.


De kocsival szerintem egyszerűen nem fogsz kijönni, csak kismotorral.

2011. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!