Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Worldworks.8x.hu - otthoni...

Worldworks.8x.hu - otthoni munka, borítékolás - kamu vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha van erkölcsi, tényleg nem kérnek regisztrációs díjat, ahogy olvasható a honlapon? Valaki megírná a tapasztalatait, aki bele mert vágni?
2011. szept. 7. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs vele, de vágj bele, mit veszíthetsz? Legfeljebb azt a pár, a levélírásra fordított percet.
2011. szept. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Borítékolás? Erről nekem mindig az ugrik be, hogy árulni kell az élet tanácsait, és ezt munkaként hirdetni...
2011. szept. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én lehet hogy megpróbálnám..
2011. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én is tipródok ezzel. Nekem nincs most erkölcsim, így utalnom kellene 1850-et. Viszont ahogy néztem a google-val, találtam két oldalt ahol azt írják kamu.

[link]

[link]


Most nem tudom mit csináljak. :(

2011. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kamu:(
2011. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
12:04-es: ez saját tapasztalat? Ha igen, kifejtenéd?
2011. szept. 7. 12:18
 7/10 A kérdező kommentje:
09:00: Ha kamu, inkább nem vágnék bele. Nem csináltatnék erkölcsit 3000 Ft-ért, és 1980 Ft-ot sem fizetnék nekik, ha aztán ők sem fizetnek nekem...
2011. szept. 7. 12:19
 8/10 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi lennék, hogy kamu-e vagy sem. Ha lenne erkölcsim, megpróbálnám, de így nem akarok utalni - a lehet, hogy a semmiért.
2011. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Yingtáó válasza:
100%

Borítékolást ígérő munka 2011 07 26 vol2.


Felcsigázó hirdetés:



Álláshirdetés címe:



E-mail ajánlatok adatrögzítése!



Szakma:



Adminisztrációs munka



Iparág:



Adminisztráció, irodai munka



Munkavégzés helye:



Budapest - Budapest, I. kerület



Minimális iskolai végzettség:



Nem szükséges



Idegen nyelvtudás:



Nem szükséges



Nyelvtudás szintje:



Nem szükséges



Munkatapasztalat:



0-1 év



Foglalkoztatás módja:



Alkalmi munkavállaló



Beosztás:



Betanított munkás



Jelentkezés módja:



Önéletrajz emailen



Cég neve, leírása:



WorldWorks Online



Közvetítő neve:



Dr. Tarnay Zsolt



E-mail címe:



worldworks@hotmail.hu



Weboldalak népszerűsítésével foglalkozó cég keres bedolgozókat e-mail-ajánlatok adatrögzítésére.


Azonnal kezdhető, mellék-állásban végezhető otthoni tevékenység.


Diákoknak, otthoni munkát keresőknek kiváló lehetőség akár rövidtávon is.


Heti kifizetések, elérhető jövedelem 5-10 ezer Ft/munkahét ügyességtől és a rászánt időtől függően.


Bővebb információ a jelentkezés, kiválasztás menetéről és a konkrét feladatokról:


www.worldworks.8x.hu


Az oldalon több álláslehetőség is olvasható, külföldön is, ám én kitartóan a borítékolásról érdeklődtem.


Ki kellett tölteni 2 nyilatkozatot és elküldeni a megadott e-mail címre.


Erkölcsit is kértek aminek a kikérése 3100 ft, de van más megoldás: küldhetünk 1850 ft-t a megadott számlaszámra és ők utánanéznek.


Még szerencse, hogy nem utaltam el az összeget.


2011 07 26 -án néztem meg az oldalt: ELTŰNT!!!! A leveleimre pedig nem jön válasz!!!


2011 07 27 küldtek egy megnyugtató e-mailt, hogy az oldal átalakítás alatt áll, így kérik mindenki türelmét 29.-éig, amikor is újra beinul a munkaközvetítés, várok.


2011 07 29 Kíváncsi vagyok, befizettem a pénzt, türelmesen várok



2011 08 11 jó 5 érdeklődő e-mail-lel később, válasz nélkül várok....


2011 08 25 küldtem egy érdeklődő e-mailt, mintha most olvastam volna a hírdetést, persze erre válaszoltak, hogy fizessem be a pénzt, tehát a leveleket megkapják :(.Reklamáltam, hogy már egy hónapja levelezek velük hiába.


2011 08 26 ezt a választ kaptam:


"A jelentkezők közül többen - főleg budapesti lakosok - már elkezdik a munkát 1-jén.


Ha Ön eddig ilyen felkérést nem kapott, akkor türelmét kérjük még, valószínűleg a lakóhelye környékén kevesebb a kiosztható munka mennyisége.


Előreláthatólag szeptemberben kapunk nagyobb megrendeléseket, amelyekhez a munkaerőt az így beregisztrált jelentkezőkből toborozzuk, hogy többet ne kelljen hirdetni.


Ha addig nem is, akkor minden bizonnyal el tud kezdeni Ön is dolgozni.


Ha közben más, olyan munkahelyet találna, mely mellett nem tudja végezni ezt a fajta munkát, akkor kérheti törlését az adatbázisunkból."



Az oldal átalakítás alatt írják az odalátogatónak, ám megjelent egy gyanúsan hasonló oldal: klikk


A jobsbyway teljesen ugyanazt kínálja ugyanolyan feltételekkel, ne dőljetek be!

2012. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha xy cégről volt hasonló kérdésem.

és megjelenik a cég képviselője, feljelenthet engem hitelrontásért?


a gyakorikerdesek kiadhatja neki a mail címem?

2012. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!