Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon népbetegség...

Magyarországon népbetegség hogy a szolgáltatásért később vagy nem is kell fizetni?

Figyelt kérdés
Ha bemegyünk a boltba kenyeret venni, nem adják oda fizetés nélkül. A szolgáltatások mért nem így működnek? Pl. a cégek a könyvelőn spórolnak...
2011. szept. 9. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem arról van szó, hogy NEM KELL fizetni, hanem a fizetéstis kötelezettséget ott nyújtják, ahol tudják. Mindig azt szorítják háttérbe, aki a legkésőbb reklamál. Aztán ha az ember nem reagál időben, már (főleg kis hal nagy hallal szemben) már ügyvédi felszólítással sem tud semmit kezdeni, vagy csak nagyon nagy költségek árán, amikor már többe kerül a leves mint a hús és a végén oda jut, hogy hagyja az egészet. Én is voltam így. Egy nagy cég 4 hónapja nem utalta a pénzem, hiába hívogattam őket, felhívtam az ügyvédet, közölte az összeget, rájöttem, ez nem éri meg, végül csak nagy szerencse folytán, egy ismerősöm ismerte a pénzügyi igazgatót, így sikerült elutaltatni a pénzem. Ismeretség nélkül még ma is hajtanám.
2011. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez azért nagyrészt a szolgáltatók sara is, mert sokszor ahelyett, hogy ragaszkodnának az azonnali fizetéshez, még az adósnak sokszor további szolgáltatást is nyújtanak abban a reményben, hogy egyszer mégis csak pénz lesz belőle. Aztán persze nagyot koppannak, amikor kiderül, hogy mégsem. Ha én könyvelő lennék, és nem kapnám meg időben a pénzt a klienstől, még aznap a kezébe nyomnám a pakkját, vigye, akihez akarja.
2011. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Magyarországon népbetegség az, hogy leraksz valamit az utcán, otthagyod 20 percre és ha olyan már nem lesz ott mire visszamész?
2011. szept. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!