Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Motivációs levélhez milyen...

Motivációs levélhez milyen tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kell küldenem egy céghez egy motivációs levelet, de egyszerűen nem megy a megírás. Szanaszét van az egész,összefüggéstelen,mert annyi mindent írtam. Már rengeteget írtam, de ettől valahogy nagyon félek, és talán ezért nem tudom megírni.Bár van benne "bevezetés,tárgyalás,befejezés rész",mégis rossz.Nem akarok benne magamról ömlengeni, de mégis azért nem árt leírni az embernek a tulajdonságait(ezenkívül megemlíteni a nyelvtudást,mert a céghez az kell,szerencsére van papírom is felsőfokúról),plusz valahogy bizonyítani, hogy mennyire érdekel a cég profilja. (sample-jeim vannak már,de nem máshonnan akarom összekopírozni a levelet!)

Aki tud valami tippet,tanácsot adni,azt megköszönöm!


2011. szept. 9. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján tudod jól, milyennek kellene lennie, így nem tudom, hogyan segíthetne más. Esetleg olvass mintaleveleket. Fontos, hogy tömör legyen, egy oldalnál nem hosszabb.
2011. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne legyél túl szerény. A motivációs levélben reklámoznod kell magad, figyeld meg, egy reklám sem szerénykedik.

A cég iránti elkötelezettséged felesleges nagyon bizonygatni, csak amennyire igaz is. Ez nem érdekli annyira a felvételiztetőt.

2011. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,már megoldódott,megírtam:)
2011. szept. 9. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!