Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon szeretnék értelmileg...

Nagyon szeretnék értelmileg sérült emberekkel foglalkozni. Nem ciki, ha felhívok szervezeteket Bp-en, és megkérdezem, hogy nincs-e állásajánlatuk?

Figyelt kérdés
Sehol nem látok ilyet sajnos meghirdetve. Teológus végzettségem van, remélem, az jó hozzá.
2011. szept. 12. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit szeretnél, ha fejleszteni őket, ahhoz gyógypedagógusi végzettség kell.
2011. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Segítő, foglalkoztató, ügyintéző,stb.
2011. szept. 12. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha foglalkozni szeretnél velük, szerintem még ahhoz is kell minimum egy gyógyped. asszisztensi végzettség. Anyukám gyógypedagógus, megkérdezem tőle később.
2011. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha teológus vagy akkor különböző rendeknél érdeklődj. Vidéken a legtöbb ilyen fogyatékosokkal foglalkozó szervezet plébániákban és apátságokban található, BP-n nem tudom hogy működik...
2011. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ismerős segített bekerülni de csak szakmai gyakorlatra, pénzt nem kapok érte.

Ha odamész ingyenes segítőnek lehet rögtön fel is vesznek.

Én sem gyógypedagógus vagyok, de szociális diplomám van.

2011. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mennék is szívesen önkéntesnek, csak valamiből mégiscsak meg kell élni. Munkanélküli vagyok sajnos már hónapok óta.
2011. szept. 13. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 1,5 éve vagyok munkanélküli, a tartalékaim is majdnem elfogytak, de ezen az önkéntességen kívül más nem volt.

Legalább megismerek pár embert, ők hátha tudnak segíteni, hogy fizető munkát találjak. Meg az önéletrajzomban is jobban mutat, hogy nem otthon kuksolok.

Annyiban rossz, hogy egyre több mindent rámbíznak, egy csomó időm elveszi így nehezebb mellette munkát keresni, és az utazás/fáradtság miatt többe kerül, mintha nem csinálnék semmit.

Viszont legalább nem köpködnek a szomszédok/anyámék, hogy mekkora egy lusta szar vagyok.

2011. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!