Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon ciki lenne odamenni...

Nagyon ciki lenne odamenni egy helyi vállalkozóhoz, hogy szüksége lenne-e napi pár órás kisegítőre? Nagyon kellene a plusz pénz!

Figyelt kérdés

Évek óta ismerem, volt már közös munkánk, és egy alkalommal megjegyezte, hogy neki is ilyen ügyes segítőre lenne szüksége a vállalkozásában.

Akkor csak nevettünk rajta és viccnek vettem, ő pedig nem feszegette tovább a témát.

Most viszont olyan helyzetbe kerültem, hogy nagyon kellene egy kis plusz jövedelem akár csak heti pár órában is. Illik felemlegetni az évekkel ezelőtti "ajánlatát"? És ha csak tényleg viccnek szánta, akkor meg nem lenne nagyon égő odaállítani elé? Nem tudom eldönteni. Ráadásul ő egy fiatal családos férfi, aki nem mellesleg még jól is néz ki, én meg egy fiatal nő vagyok egy férjjel és egy gyerekkel. Nem venné közeledésnek? Olyan kellemetlen a szituáció. Ti hogy oldanátok meg?


2011. okt. 25. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a mostani helyzet általában nem olyan, hogy az embernek nagyon lehetne méltósága. :(

Szóval igen, én odamennék. Kedvesen, udvariasan, és megkérdezném, hogy nem kell-e neki segítség, és ha igen, milyen feltételekre gondolt?

2011. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ha kell a pénz, akkor meg kell tenni olyan dolgokat, amik nem annyira szokványosak vagy "menők".
2011. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nos, működött a dolog? Ha szabad kíváncsiskodni...
2012. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves az érdeklődésed... és igen, működött. Kicsit hátulról közelítettem, de pont az értem el vele, amit szerettem volna :-). Szóval jókor érkeztem, mert éppen gondolkozott azon, hogy a régi segítője helyett keresnie kellene valakit. Igaz, paráztam ezerrel, de végül jól sült el. Ő is örült, én meg még jobban!
2012. jan. 30. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!