Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segitenétek? Munkavállalással...

Segitenétek? Munkavállalással kapcsolatos.

Figyelt kérdés

Mit tennétek a helyemben,ha egy rossz kolegális viszonyú,de kényelmes,közeli munkahelyen dolgoznátok,de ma elfogadtam egy másik állást,ami viszont,mint utóbb kiderült,a kolegarlitás ott is rossz,messzebb van,és többet is kell dolgozni?

Mardjak,vagy menjek?

Hogyan tudnék jól kijönni ebből a helyzetből?

Tényleg segitséget várok,nem offolást.

Köszönöm.


2011. szept. 14. 15:33
 1/4 anonim válasza:

Azt nem írtad, hogy a másik helyen mennyivel több a fizetés, de valamennyivel biztosan, ha gondolkodni kezdtél rajta. És ha gondolkodni kezdtél, akkor valószínűleg szükséged lenne arra a több pénzre. Vagyis én lépnék, de csak ha tutira biztos a másik állás, lehet még a kolegákkal való viszony is jobb lesz a vártnál, hisz az új mindig testre szabható az elején.


Vaaaagy passzold át nekem az egyiket, jelenleg úgyis munkát keresek! :)

2011. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:)))))))))

A fizu sem több:(

Csak azért kezdetm el gondolkodni,mert rossz itt,most,ahol vagyok.Jó nagy kakit kevertem magam körül:((

2011. szept. 14. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, aláírtál valamit, vagy nem?

Ha nem, akkor ne törődj vele, és maradj.

2011. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem irtam alá semmit,és maradtam.


Remélem jól döntöttem:)

2011. szept. 16. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!