Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anglisztikával jó karriert...

Anglisztikával jó karriert lehet építeni?

Figyelt kérdés

[link]


15. 15. ANGOLTANÁR, TOLMÁCS, FORDÍTÓ


Itt amit írnak, az igaz? Mármint azt tudom, hogy pl. sulikban meg nyelviskolákban tanárhiány van, de ezek mind vagy részidős munkák, vagy keveset adnak...

Hogy lehetne már 500 ezret kapni, még ha bruttóban is?

Mástól is azt olvastam, hogy anglisztikával nem igazán lehet elhelyezkedni, legalábbis kell mellette más munka is, hogy egy normális havi jövedelem legyen.

Vagy esetleg ha valaki talpraesett anglisztikás, akkor kap egy cégnél egy jól kereső melót? Ehhez inkább tolmács végzettség kell vagy angoltanári?


2011. szept. 14. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csak angollal szerintem nem sokra fogsz menni, rengeteg ember beszél angolul. Vagy kombináld vmilyen nyelvvel, vagy pedig vegyél fel még vmi más irányú szakot, vagy tanulj ki vmi szakmát.
2011. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!