Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így mennyivel lehet nagyobb...

Így mennyivel lehet nagyobb esélyem? ( tűzoltóság )

Figyelt kérdés
Jelenleg 19 éves vagyok és egyetemre járok, de tűzoltó szeretnék lenni az egyetem után. Tudom, hogy nem egyszerű bekerülni, ezért egy C tipusú jogosítványt és egy PÁV I.t szeretnék szerezni. Ezzel mennyivel növelem meg az esélyeim? Szóval ha átmegyek minden vizsgálaton akkor felfognak venni? Vagy még ez is kevés lenne?
2011. szept. 15. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Várhatóan jövő év elejétől annyira ellehetetleníti a kormány a Tűzoltók helyzetét, hogy csoportos felmondásokra lehet majd számítani. Havi 70-80 ért ne sokan akarnak majd dolgozni, tehát van rá reális esély, hogy felvesznek. Ugyanakkor a létszámcsökkenés miatt azzal kell számolnod, hogy kiküldenek más állomásokra ideiglenesen pótléknak.
2011. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem van..ha tűzoltó szeretnél lenni, miért mentél egyetemre?
2011. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert 18 évesen többen is mondták, hogy nem fognak felvenni. Így legalább tanulok/szerzek egy diplomát hogy legyen mivel begyújtani a kályhát :)
2011. szept. 19. 06:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szellemes válasz az tuti:D Biztos hogy szeretnéd kockáztatni az életed nagyon kevés pénzért?:)
2011. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!