Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vélemény vagy tapasztalat a...

Vélemény vagy tapasztalat a hajós munkáról?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Tudományok témakörben ezt a kérdést erősen sértő feltenni, mert ezzel implicit azt mondod ki, tudósként annyira sem keresünk jól, hogy kénytelen mindenki másodállásban mondjuk hajóspincérkedni.

Szerintem fáradj át a kérdéseiddel egy másik témakörbe, ahol több válaszra van lehetőség.

(Amúgy nem jó, unokatesóm egyszer volt egy óceánjárón, de azt mondta, soha többet, ha ezerszer ennyit fizetnek, akkor sem. De ez egy vélemény.)

2011. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Ha kiestem volna az egyetemrol, akkor cukrasznak mentem volna tengerjaro hajora. DE nem estem ki, most egy kulfoldi egyetemen kutatok. Ugyhogy passz...
2011. szept. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!