Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a külföldi munkáról?

Figyelt kérdés

[link]


Volt vkinek dolga velük? Hol lehetne utána járni,h tényleg igazi munkáról van szó, nem átverés?


2011. szept. 17. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

hát abból kiindulva, hogy csak helyesírási hibákkal teli hirdetést tudtak feladni, én nem hiszem, hogy bíznék bennük.

egyébként meg az olyan állások nagy része kamu, ahol azt írják, hogy nem kell nyelvtudás...

2011. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen helyesírással kizártnak tartom, hogy az illetőnek akár 8 általánosa lenne, nemhogy doktorija...

Az is gyanús, hogy a Hiltonba és 5*-os May Fair Hotelbe keresnek olyan munkavállalókat, akik nem beszélnek angolul. Megnéznék a Hiltonban egy olyan pincért, aki 8-10 mondatot tud angolul... Azt sem hiszem, hogy ekkora munkaerőhiány van Nagy-Britanniában, hogy 1 nap alatt el lehet helyezkedni bevándorlóként 0 nyelvtudással.


Valamint semmit sem írnak az munk.váll. engedélyekről, eü. biztosításról és egyéb papírokról még említés szintjén sem!


Az is érdekes, hogy semmilyen cégnév, cím stb. nincs megemlítve, csak 2 privát mobilszám. Márpedig munkaerő-közvetítést csak cégek csinálhatnak.


Nekem az jön le a dologból, hogy cigányok vannak a háttérben, akik külföldre keresnek "csicskákat".

Értsd: a telefonban minden szép is jó, megígérnek mindet, a reptéren várni fog a busz, de nem egy nagyvárosi hotelben fog megállni, hanem egy Isten háta mögötti tanyán, ahol elveszik a papírjaidat, majd rabszolgaként kell tengetni napjaid és örülsz, ha kenyeret kapsz... Volt már ilyenre precedens!

2011. szept. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ezeket én sem értem, hogy vannak olyan állások ezen a bizarr erotikus terület határán, ami megbízhatónak tűnik, magasan kvalifikált emberek hírdetnek meg é sközben gagyi fogalmazást használnak és írni sem tudnak :(
2011. szept. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy a minimálbér Angliában 8 font valamennyi (8,5 asszem) óránként. Itt kevesebbet ajánlanak, ergo nem lehet legális munka.
2011. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!