Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munkáról tapasztalat?

Külföldi munkáról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Keresek külfüldi munkát,akinek van tapasztalata,tudna segíteni kérem írjon!!Sürgős lenne nekem!
2011. aug. 8. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Angliában élek..

-melyik ország? melyik város érdekelne?

- milyen munka?

-mennyire megy az adott ország nyelve??

2011. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdező! Én is ilyen helyzetben vagyok, én is mennék Angliába szeptember közepe, vége fele.


Első válaszoló: Nem ragaszkodom egyik városhoz sem, szívesen dolgoznék bárhol az országon belül. Középfokú angol nyelvtudásom van. Először valami alap munka érdekelne(itthon már voltam pincér, pultos, hotelben is dolgoztam már).

2011. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Másodiknak üzenném,hogy nyelvtudással,és pincéri tapasztalatokkal bármikor kaphatsz melót..Mindig olvasok pincéri állásokat.Szóval neked lenne esélyed a munkára.

2011. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Első!


Köszönöm a válaszod! Hogy kezdjek neki a munkakeresésnek ha kinn vagyok? Minden olyan helyre ahol ki van írva hogy "staff wanted" oda adjam be az önéletrajzom? Oda is beadhatom, ahol épp nincs semmi sem kiírva? Válaszod köszönöm előre is.

2011. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 15:29-nek


Neked is meg a kérdezőnek is ajánlom a következőket.

HA már kint vagy,és van szállásod,bankkártyád,telefonszámod és intézve van a N.I.number card igénylésed akkor ezek birtokában,és rengeteg CV-vel bemész minden munkaközvetítő irodába ahol elmondod,hogy munkát keresel.Vannak irodák akik külön csak 1-2 szakra keresnek embert.Van olyan iroda akik csakis vendéglátással foglalkoznak,Érdemes oda is bemenni mert ha szakmád is van,gyakorlatod is van,nyelvet is tudsz akkor akár 1-2 napon belül kínálnak állást.

De bármelyikhez mehetsz.HA látsz egy neked tetsző állásajánlatot,akkor megmondod,hogy az érdekel..HA nem látsz akkor azt mondod,hogy munkát keresel.

Nem kell aggódni,mert még egy kisebb városban is ahol én élek legalább 10 munkaközvetítő iroda van..Szinte egymás mellett.Ez egész Angliára jellemző.

A talpraesettebb emberek bemennek minden olyan helyre is ahol dolgoznak.Étterem,kocsma,gyár. Ott is rákérdez,hogy van-e munka,mert te dolgozni akarsz.Sokan szereztek már így állást (sajnos én ehhez gyáva vagyok,és ezt a módszert nem tudom megcsinálni) De ehhez tényleg bátorság,merészség kell,de megoldható.

Van ahol az üzletek kirakatába kiírják,hogy munka van.Oda gyorsan menni kell,mert az ilyet hamar elkapkodják..

A lényeg ha már kint van valaki,hogy minden áldott nap menni és menni a munka után..

Én úgy vettem észre hogy aki nagyon akar,aki meri is a lépéseket megtenni az rövid időn belül kap melót..De ami a lényeg: NYELVTUDÁS...nélküle nem sok esély van.

2011. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Erotikus munkán kívül bármi érdekelne.Benne vagyok 1 rossz kapcsolatban,és nekem van 2 gyermekem előző házasságomból.Pént szeretnék keresni,félretenni,hogy lépni tudjak!Mert a gyermekeimnek sem jó ez a helyzet.(lelki terrorban vagyunk)Legalább fél évre szükségem lenne,vagy szezonmunka is jó lenne.

Tudnál segíteni??Nyelvtudásom nincs.

2011. aug. 8. 17:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam vannak olyan szezonmunkák ahol nem kell nyelvtudás.(szedések stb)
2011. aug. 8. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!