Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldre hogyan tudnék...

Külföldre hogyan tudnék legkönnyebben kimenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Angolul tudok társalgási szinten. Milyen szakmát ajánlotok amivel könnyen ellehet helyezkedni és meg is fizetik? Nem diplomás szakmára gondolok.
2011. szept. 18. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Legkönnyebben? Veszel egy repülőjegyet, itthonról foglalsz szállást, utánanézel az adott ország dolgainak és kimész!


Ha jó az angolod, akkor eszedbe ne jusson munkaközvetítőkkel menni!


Én 3 hónapja jöttem Angliába és hétfői napon jöttem, a következő hét csütörtökén már dolgoztam, igaz, nem a szakmámban, de indulásnak jó volt. 2 hónapig voltam pultos, majd 1 hónapja rendszergazdaként dolgozom. Az a lényeg, hogy az elején ha nincsen sok tartalékod, akkor bármi legális munkát vállalj el, még akkor is ha esetleg nem tetszik.


Hogy milyen szakmában érdemes próbálkozni? Vendéglátásban sok a lehetőség, mint pincér, szakács pultos, konyhai melók. Ha viszont komolyabban munkahelyben gondolkodsz, akkor kelendőek az informatikai végzettségű és tudású emberek, emellett mérnök, orvos. Elég sok helyen keresnek házi beteggondozót, meg hasonlók.

2011. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy annyira nagyon jó lennék angolból az túlzás de megértetem magam. Elég jól sikerült most a szóbeli nyelvvizsgám. Még most fogok érettségizni gimnáziumban, de gondolkozok külföldi lehetőségeken hogy majd utána kimennék.
2011. szept. 18. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Ha nagyjából megérted azt amit mondanak, és tudsz rá válaszolni(hacsak akadozva akkor is) akkor már elindulhatsz.
2011. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!